Різне

Як повернути пошкоджений підлогу в заміському будинку

Привести в порядок старі дощаті підлоги в приміському особняку не так важко, як прийнято вважати. Був би під рукою підходящий інструмент. Поверхня підлоги повинна бути зовсім вільною, в тому числі від плінтусів, які, в останньому випадку, можуть бути просто заклеєні.

Потрібно переконатися у відсутності стирчать цвяхів. Якщо такі все-таки є, то слід забити їх в підлогу. Відходять мостини покладається прибити. По підлозі пройтися віником, пилососом, після цього можна приступати до шліфування. Для обробки недоступних місць у країв доцільніше застосування більш легкої шліфувальної машинки, а кутів - віброшліфувальна верстата.

У відношенні дуже пошкоджених поверхонь доречно застосувати вальці-шліфувальний верстат, укомплектований, зазвичай, кількома наждаковими поверхнями. Рекомендований напрямок верстата при роботі - по діагоналі до характерних дереву волокнам. Якщо в грубій шліфовці потреби немає, то на черзі впровадження ротаційно-шліфувального верстата. Насадження різних шліфувальних кругів на приводний шків не вимагає гвинтів, замість них діє принцип «липучки». З ротаційним верстатом краще пересуватися по колу, з розмахом. Після закінчення процесу шліфування потрібно позбутися від пилу, провести закладення щілин, зазорів, дір, виготовлених цвяхами. Коли замазка висохне, знову стане в нагоді вузька шліфування. Потім прибирають весь пил, створюють ґрунтовку підлог. Один, двічі. З великими поверхнями простіше впоратися за допомогою аплікатора. Для країв підходить широка кисть. У міру повного висихання грунтовки, підлоги двічі лакують з метою утворення захисної плівки на мостинах.