Різне

Як обрати дюралеві радіатори

Радіатори (батареї) бувають різними за вагою та водоемкости. Конструкції російського виробництва досить важкі, тому повний ремонт передбачає величезну витрату часу на їх підміну. Є сенс користуватися батареями з алюмінію, зроблених в Італії - їх установка набагато легше.

Виготовляють продукт з металу первинного та переробленого. Перший вважається більш надійним. Зовнішній вигляд радіаторів може бути різним, але головний показник - робота - не знаходиться в залежності від нього. Принципово не те, як батарея виглядає, а чи здатна вона подобающе опалювати приміщення.

Навіть самі надійні опалювальні радіатори потребують своєчасного догляду. Внутрішнє очищення за допомогою води забезпечує довгий термін їх служби. Процес потрібен, щоб усередині радіатора не було осаду, так як вода, що надходить для опалення, не є максимально чистої. Це означає, що будь-яка батарея може засмітитися, що може призвести до трагедії. Схожа профілактика допомагає уникнути проблеми. Що стосується вибору батареї, то він повинен грунтуватися на робочих показниках, а не на зовнішній привабливості. Якщо радіатор має виражену товщину стін, то це свідчить на його користь, тому що це міцна конструкція, яку виготовляли під всебічним контролем.

Абсолютно, коли батарея легка по вазі, має непогану тепловтрату і адаптована до російських стандартів робочого тиску. У такому випадку її можна брати і використовувати в будинку або квартирі. Не варто, однак, забувати про те, що навіть хорошого властивості продукт потребує уваги.