Різне

Кольорові пластикові вікна

Пластикові вікна з профільних систем REHAU в стандартному виконанні мають білу глянцеву поверхню. Для втілення індивідуальних рішень і додання оригінального стилю фасадам будинків і внутрішнім інтер'єрам все частіше звичайним білим вікнам воліють кольорові пластикові вікна, гармонійно доповнюють дизайн за колірною гамою і стилю.

 Если вас интересуют металлопластиковые окна в киеве, стоит заглянуть на этот сайт framline.com.ua вы найдете металлопластиковые окна в киеве отличного качества и по доступной цене.

Кольорові пластикові вікна надають повну свободу творчих рішень, гармонійно «вписуючись» як в ультрасучасний інтер'єр, так і в класичний. Пластикові вікна з декором «під дерево» є прекрасною альтернативою дерев'яним вікнам, будучи при цьому більш довговічними і практичними: вони не вимагають періодичного фарбування і лакування, не розтріскуються і не псуються.

Пластикові вікна з профільних систем REHAU мають широку кольорову палітру за розробленим Німецьким Державним Комітетом з постачання RAL-стандарту. RAL-стандарт впорядковує всі кольори будівельних матеріалів в рамках особливої ​​шкали і присвоює кожному відтінку певний цифровий код. Більше 150 кольорових рішень дозволяють підібрати колір для пластикових вікон, найбільш гармоніює як з внутрішньою обробкою приміщення, так і з фасадом будівлі (технологія ламінування дозволяє виготовляти пластикові вікна різних кольорів з внутрішньої і зовнішньої сторони).

Кольорова палітра

Кольорові пластикові вікна абсолютно стійкі до атмосферних впливів: вони не втрачають колір, не вигоряють на сонці, витримують перепад температури від -80 до + 130 ° С, нечутливі до опадів, ультрафіолету і механічних впливів. Кольорові пластикові вікна REHAU невибагливі, не потребують спеціального догляду і зберігають первинний зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації.