Різне

Вибір ліжка для підлітка: кращі поради

ЗображенняСеред питань, які стосуються дизайну дитячої, є той, з яким батьки стикаються, коли їхнє улюблене чадо починає ставати підлітком.

Як же вибрати ліжко для підлітка. Це дуже тонкий момент. Тому що підлітки часто бурхливо реагують на вторгнення в їх особисте життя і взагалі не люблять коли дорослі торкаються до їх речей і що-небудь міняють. І як у цій ситуації прийняти правильне рішення і водночас не стати ворогом - про це ми дамо декілька порад нижче.

Если вы хотите Купить кровать, загляните на этот сайт domiofis.com.ua здесь вы сможете подобрать кровать по выгодным ценам.

Отже, якщо ви задумалися над питанням заміни старої ліжка для вашої дитини та придбання нової, то вам слід враховувати кілька моментів:

  1. Який колір вибрати;
  2. Розмір ліжка для підлітка;
  3. Враховувати підлогу;
  4. Дизайн ліжка;
  5. Користь для здоров'я і функціональність.

Всі ці критерії дуже важливі при покупці інструменту для сну. А тепер розглянемо ці питання більш детально.

Який колір вибрати?

У цьому питанні при виборі краще дати підлітку самому визначитися з вибором. Це має підняти йому настрій, так як йому довірили прийняти таке рішення. Таким чином, він зможе вільно налаштуватися на вибір ліжка в своїх улюблених кольорах. Якщо ж ваш підліток вибрав ліжко, яка явно не вписується в загальний інтер'єр, просто підкажіть йому варіанти.

Розмір ліжка для підлітка

Кровать для подростка Теж досить цікаве питання. Якщо ви давно не заглядали у відокремлену спальню вашої дитини за його наполяганням, а він росте на очах, то краще вам зробити це прямо зараз. Адже він може давно вже виріс їх дитячого ліжка і йому потрібно купити нову. Та, з якою не будуть звисати ноги і на якій він, лягаючи відпочивати, не буде битися об боковину. Вибирайте ліжко так, щоб він була довшою росту дитини. Якщо він ще росте, то ліжко не доведеться міняти щороку, плюс це економічно для Вас по грошах. Але не беріть занадто велику, інакше він буде почувати себе незатишно.

Враховуйте підлогу при виборі

Дуже важливо враховувати так звану гендерну різницю або попросту підлогу. Адже те, що підійде хлопчикам - не підійде дівчаткам. У цьому питанні просто включите здоровий розум і радьтеся з дитиною при виборі. І якщо у вас дівчинка і хлопчик рекомендуємо купувати рівнозначні за ціною і дизайну ліжка, щоб потім не було сварок з цього приводу.

Дизайн ліжка для підлітка

Ми перетікає в це питання плавно з попереднього. Тому що з дизайном ліжка для підлітка потрібно буде подумати найкраще. Підлітки часто дуже емоційні, прагнуть до самовираження і хочуть бачити свої захоплення в тих речах, які їх оточують. Благо, що зараз дуже великий вибір ліжок такого плану. В інтернет-магазинах можна підшукати багато ліжок у вигляді болідів Формула-1 або з фотографіями улюбленої групи, супер героїв, героїв коміксів. Підлітки люблять, щоб річ була крута і модна. Так їй можна буде похвалитися. І засипати буде приємніше. Тут все у ваших руках. Але не перегніть палицю, адже дизайн ліжка повинен хоч трохи підкреслювати загальну обстановку кімнати.

Користь для здоров'я і функціональність

І тепер переходимо до останнього критерію, який насправді є найважливішим. Адже вибираючи ліжко, ми іноді забуваємо, що це не розвага, а джерело здорового сну. Тому, незважаючи на всю чарівність і модні тенденції, перед покупкою варто перевірити сертифікати відповідності. Адже кожна ліжко зобов'язана проходити контроль якості. А для хорошої ліжка можна докупити матраци тут http://meblison.com/matraci/ і це також допоможе поліпшити якість сну. Крім того, всі матеріали у складі ліжка повинні бути екологічно чистими і безпечними. І не забудьте про функціональність. Підлітки люблять, щоб все було незвично і під рукою, а якщо в ліжку буде вбудовано багато цікавих ящиків - це ще краще.