Різне

Як виконати покриття під старовину

Для декору стінок в приміському особняку з успіхом використовують матеріал обробки - покриття під старовину. Фарба стала так називатися завдяки тому, що вона на поверхні виглядає трохи потертої і шорсткою. У той же час фарба виглядає, як покриття великодушного стародавнього виду.

 

Покриття під старовину дуже елегантно буде виглядати в спальні, де в інтер'єрі застосована традиційна меблі та постільну білизну.

Якщо наносити фарбу, дотримуючись порад, в місцях сильного тертя вона набуває світлий колір. Фарбу слід наносити обертовими рухами, використовуючи кисть з довгим ворсом. Вид потертості виникає при сильному натисканні на кисть. Після нанесення фарби, з метою отримання ефекту старовини поверхню затирається звичайної щіткою, губкою або тканиною. Поверхню вже нанесеною і висохлої фарби покривається шаром спеціального воску, який присвоює поверхні приємний, гладкий і блискучий вигляд.

Принципові достоїнства покриття під старовину.
1. Придатність для фасадних і внутрішніх робіт, універсальність.
2. Звичайною догляд. Покриття можна мити звичайною водою або мильним розчином.
3. Рекомендується для використання в приміщеннях будинку із завищеною вологістю.
4. Стійкість до механічних впливів і погодних умов.
5. згорає і відсутність токсичних речовин.
На відміну від венеціанської штукатурки, застосовуваної в якості декору стінок під старовину в приміщеннях, штукатурка під старовину вживається і для декору фасадів. Така фарба дасть заміського будинку унікальний вид древніх будівель і додає сучасний шик.