Різне

Як проводиться ремонт м'якої покрівлі

Якщо ви вирішили лагодити м'яку покрівлю своїми руками, знайте, що це необхідно робити в суху, теплу погоду з температурою понад 5 ° С. По-1-х копітко підготуйте всі потрібні для ремонту інструменти та матеріали, пізніше приступайте до роботи. Показавшиеся пошкодження або деформація могли відбутися в результаті спочатку невірної укладання м'якої покрівлі або з'явилися пізніше, в процесі використання.

Пошкоджені місця потрібно очистити від забруднень, потім зняти стареньку мастику, копітко просушити пошкоджене місце і тільки пізніше виробляти ремонт.

Щоб виконати ремонт м'якої покрівлі своїми руками для вас стати в нагоді пекуча або прохолодна мастика. Пухирі повітря або складки слід розкрити хрестоподібним надрізом, цим ви дасте можливість просохнути місцях, де була протечка. Після чого покрийте місце пошкодження новітньої мастикою і заклейте латкою. Край латки повинен дуже щільно прилягати до самого покриттю. Латку потрібно покрити шаром мастики, повернути покриття в місцях, де утворилися тріщини або розриви можна, скориставшись тим же методом. Крім того, буде потрібно в обов'язковому електроінструмент запчастини деталі різного типу. 

Вартість ремонту покрівлі буде залежати не тільки від матеріалу для ремонту, та й від рівня труднощі роботи. Ремонт м'якої покрівлі оплачується за метр квадратний. Важко буде іменувати остаточну суму за повний ремонт такої покрівлі, не оглянувши приміщення. Здійснюючи ремонт м'якої покрівлі, вибирайте тільки високоякісні матеріали випробувані погодою і часом від відомих виробників.