Різне

Натуральне хутро та купить смеситель для кухни в Украине

ЗображенняЗ волосяного покриву ссавців виробляють такий дуже дорогий матеріал, як натуральне хутро. Хутро використовують для пошиття одягу і як підкладковий матеріал.

Если вас интересует купить смеситель для кухни в Украине, стоит заглянуть на этот сайт euro-style.kiev.ua вы найдете купить смеситель для кухни в Украине отличного качества и по доступной цене.

Одяг з хутра шили собі ще первісні люди.
Виробами з натурального хутра завжди славилася Росія. Цей матеріал рятував від холоду в суворі зими. Натуральне хутро був елементом товарообігу і виступав у ролі платіжного засобу.

Найвідомішим виробом з натурального хутра завжди була і залишається шуба. На Русі шили шуби з овчини з коміром стійкою і довжиною до п'ят. В економіці Русі хутро виконував особливу роль, популярні були шкурки куниці, соболя, бобра і інших хутрових тварин. Росія поставляла натуральне хутро у всі країни. У 20 столітті стали популярні хутра з опосумів, лисиць, єнотів, гірських козлів, норки.

У 1940 роках особливо популярним був каракуль. У наш час з хутра не тільки шиють одяг, а й виготовляють взуття, сумки, використовують для оббивки меблів. Натуральне хутро має хороші показники теплоізоляції, гігроскопічності і повітропроникності. Натуральне хутро не мнеться, тримає форму і довго зберігає відмінний зовнішній вигляд.

Хутро - це легкий, зносостійкий матеріал. В даний час існує багато видів хутра. Пишний хутро - це хутро норки, соболя, горностая, лисиці, куниці, тхора, песця, нутрії, білки. Дуже цінується хутро норки, його видобувають розведенням або полюванням. Це шовковистий, густе хутро, який має темно- коричневий або чорний колір.

ЗображенняКольорові норки можуть мати блакитний, сапфіровий, топазові, перловий, пастельний, плямистий, сріблястий колір. Щільний густий пух має хутро песця, забарвлення його може бути або голубий, або білою. Нутрія має м'який хутро з довгою остю. За забарвленням хутра розрізняють нутрії стандартні (коричневі, сірі, жовті, оранжеві відтінки) і кольорові.

Шубний і овчінно- хутряний хутро ділиться на шубную овчину і хутряну овчину. Хутряну овчину одержують з вироблених стрижених шкурок тонкошерстна овець різних порід. Найчастіше хутряна овчина має натуральний колір, може зустрічатися фарбоване хутро. З вовни нитки синтетичні порід овець виробляють шкурки шубної овчини. Часто шубна овчина має забарвлений колір.

3 Вироби з натурального хутра вимагають правильного догляду. Довгий і пухнасте хутро часто звалюється, його потрібно періодично акуратно розчісувати. Якщо хутро намок, воду з нього потрібно струсити щіткою, змоченою спиртом, уздовж по ворсу.

ЗображенняЗ каракулю вологу видаляють за допомогою м'якої ганчірочки, змоченою спиртом, в даному випадку не можна користуватися щіткою. Щоб хутряний виріб мало особливий блиск, його протирають м'якою ганчіркою, яку змочують у гліцерині. Чистку хутряних виробів краще зробити в хімчистці. Зберігають хутряні речі на вішалці в розгорнутому вигляді, щоб виріб не втратило форму.

В поліетиленовий пакет або ящик хутряні речі ні в якому разі не складають. Є спеціальні мішки для зберігання виробів з хутра. У шафі, в якому зберігають хутряні речі, обов'язково треба вкласти засіб від молі. Потрібно хоча б один раз на місяць перетрушувати хутряні вироби. Натуральне хутро дуже популярний у жінок, це - показник

Источник:

euro-style.kiev.ua