Різне

Як підібрати міжкімнатні двері

Вибір міжкімнатних дверей викликає звичайно багато питань і суперечок, адже вони є важливою складовою частиною загального інтер'єру. І це повністю не заважає їм відокремлено існувати в оточенні решти меблів і декору. Один із найскрутніших питань при виборі - це колірне рішення.

Незважаючи на універсальність квітів, хочеться, щоб двері підкреслювали стиль приміщення, органічно поєднуючись з кольором меблів, статевим покриттям. При всьому цьому можливості вибору не обмежуються чіткими межами правил, умовностей тут не місце. Оригінальність рішення знаходиться в залежності від креативності підходу до дизайну.

Основними напрямними для визначення стилю квартири числяться вітальня і передпокій, які задають головні акценти дизайну входу в інші приміщення. Будь-яка з кімнат може бути з особистим інтер'єром, але відправна точка завжди буде у вигляді передпокою, де починається знайомство з обстановкою будинку. Установка міжкімнатних дверей повинна проводитися майстрами власної справи. Як вже було сказано, стиль визначає вибір. Таким чином, традиційні інтер'єри, кантрі, бароко просто призначені для дверей з дерева.

Досягти гармонії зорового сприйняття краси і органічності поєднання частин дизайну можна за допомогою світлих і натуральних кольорів. Тепла палітра кольорів дерева і природна масивність, структура матеріалу таких дверей - відповідний елемент кантрі та етно-стилю. Для дизайну приміщень з більш офіційним призначенням вибирають чорні кольори, щоб надати строгість інтер'єру. Двері з масиву класу Еліт самих світлих кольорів числяться бездоганним вибором для приміщень в стилі бароко.