Різне

Кому видають споживчі кредити? Мікро-кредити

ЗображенняЗараз найбільш затребуваним кредитним продуктом є споживчий кредит. Такі кредити часто зустрічаються в магазинах побутової техніки, в салонах з продажу мобільних телефонів, в ювелірних і меблевих магазинах.

 

Для більшості людей дуже приваблива думка мати річ зараз, а платити потім. Але, на жаль, часто банк відмовляє у видачі кредиту.

Давайте розберемося, у вимогах банку до позичальника.
В першу чергу велике значення має позитивна кредитна історія. Далі офіційне місце роботи і постійний рівень доходу, достатній для виплати щомісячних платежів. Клієнт банку повинен мати громадянство РФ і прописка повинна бути в місці присутності банку.

Так само існує обмеження за віком. Як правило, вікові обмеження варіюються від 18 років до 65 років, в кожної кредитної організації цей критерій різний

З документів банк вимагає обов'язково оригінал паспорт громадянина РФ і другий документ (водійські права, СНІЛС, військовий квиток)
Звичайно ж, потенційний клієнт не повинен мати проблем із законом.

Тим часом, банк може взяти в заставу будь-яке майно (машину або нерухомість).

Мікро-кредити. Або гроші в борг

На кожному розі і з кожного стовпа реклама пропонує оформити протягом п'яти хвилин мікро-кредит без застави поручителів та довідок тільки за паспортом.

Щоб не потрапити в халепу, краще заздалегідь знати про ризики, зважити всі за і проти, а потім вже звертатися в мікрофінансові організації (МФО).

Мікро-позики необхідні, коли терміново потрібні гроші, а збирати банкам макулатуру ніколи або працюєш неофіційно.

Мікро-позики характеризуються високим рівнем ризику для кредитної організації, що веде до збільшення вартості кредиту. В інших МФО відсотки сягають 1 - 2% в день, це близько 365 - 730% відсотків річних.

Порівняно маленька сума і недовгий термін позики. Найчастіше максимальна сума обмежена 10-20тисячамі рублів, а термін не перевищує півроку.

Швидкість прийняття рішення про видачі позики відноситься до позитивної стороні мікро-кредиту. Отримати позику можна протягом 5 - 10 хвилин. Важливим чинником служить і те, що МФО мало перевіряють кредитну історію і роботу позичальників.

Крокова доступність. Отримати такий кредит зараз можна буквально в 5 хвилинах від будинку, поруч з практично будь станції метро.

Але краще десять разів подумати і порахувати. Може набагато вигідніше оформити кредитку.
Який вид споживчого кредиту ви оберете - це вирішувати вам.