Різне

Для чого використовується і як вибрати крос оптичний стієчний 19

як вибрати оптичний крос СТІЄЧНИЙ 19Стійкові оптичні кроси, звані ще рэковыми, використовуються для комутації багатожильних оптичних кабелів, оптичних з'єднувальних шнурів (наприклад, шнур оптичний FC) і обладнання, які входять до складу ВОЛЗ.

Конструкція таких кросів повинна повністю відповідати сучасним вимогам, які висуваються користувачами до даного виду обладнання. Вони застосовуються у складі як міжміських, так і міських ліній зв'язку, забезпечуючи нормальне функціонування мережі і дозволяє передавати інформацію на відстань без спотворень.

Що собою являють такі кроси і для чого використовуються?

По своїй конструкції крос оптичний стієчний 19 є коробкою, яка вбудовується в стандартний телекомунікаційна шафа або стійку 19. У кросі може бути передбачено декілька вводів кабелю, а також може бути присутнім можливість кріпити центральний силовий елемент кабелю. Пристрій, як правило, оснащене сплайс-пластина, яка спеціально призначена для застосування в комутаційно-розподільних пристроях.

Кроси стійкові випускаються в різних варіантах. У назві кожної моделі кросу є цифри, що вказують на число присутніх у виробі портів для підключення. Приміром, стієчний крос 16, володіє 16-ма портами для підключення.

Таким чином, оптичні кроси стійкові 19, є виробами, завдяки яким з'єднуються оптоволокна кабелю і стандартні роз'єми. Це розподільно-сполучна коробка виготовляється з металу, на зовнішній панелі пристрою розташовуються роз'єми. Роз'єми кросу з оптоволокнами кабелю з'єднуються за рахунок пігтейлів, які являють собою відрізки оптичного кабелю, оконцованные коннекторами з одного боку. Пігтейл неоконцованной стороною приварюється до волокна кабелю, а роз'ємом вставляється в зовнішній роз'єм кросу.

Вас може зацікавити як вибрати люстру для ванної

Бокс 19 – высокопопулярный серед стоєчних кросів

Серед всіх моделей стоєчних кросів найбільшу популярність отримав оптичний 19-дюймовий бокс. Він володіє 19-дюймовим кріпленням, яке потрібно для установки у стійку. Його висока популярність пояснюється тим, що сьогодні оптоволоконний кабель в будівлю заходить по системі FTTB, а потім оптичний крос, розташований в антивандальному шафі, розводиться на медіаконвертер. Для того щоб з'єднати оптичний 19-дюймовий бокс з джерелом потрібно патч корд купити, який представляє собою відрізок кабелю, оконцованный з двох сторін роз'ємами. І все більше такий спосіб з'єднання використовують Інтернет-провайдери. Адже кабельне телебачення йде в минуле, а на заміну йому прийшов цифрове мовлення.

Як здійснити правильний вибір стійкового кросу?

Перед вибором стійкового кросу обов'язково потрібно оцінити всі умови проекту і визначити завдання, які буде виконувати крос. Не слід купувати вироби сумнівної якості, адже надійність і якість роботи устаткування, використовуваного для побудови мережі, є досить важливими параметрами. Тому купувати кабельну продукцію та оптичні стійкові кроси слід тільки від відомих виробників, які гарантують високу якість своєї продукції. У компанії «Эмилинк» можна придбати саме таку продукцію за привабливими цінами. Також в каталозі компанії ви зможете вибрати міні УЗК, що представляють собою стеклопрутки різного діаметру, призначені для прокладки різних типів кабелів у важкодоступних умовах (наприклад, при прокладанні кабелю в кабельній каналізації, трубах, на кабельних каналах).

У статті використана інформація з вікіпедії https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81