Різне

Каркасні будинки стовідсотково завойовують будівельний ринок

До недавнього часу каркасні будинки зрідка з'являлися російською ринку. Передумовою даного факту можна вважати те, що забудовники воліли використовувати у власній діяльності більш знайомі, звичайні технології. Тільки останній рік показав, що і каркасні будинки стали так популярними. Зараз каркасні будинки зводяться не тільки в якості дачних будівель, та й в якості житлових будівель. Чому забудовники змінили свій світогляд щодо будинків, побудованих за каркасною технологією? Справа в тому, що вони нарешті змогли оцінити значні переваги даної технології.

До переваг можна віднести дешевизну, швидкість, найвищі теплоізоляційні властивості, широкий вибір проектів. Так чи інакше, але все це призвело до того, що на даний момент каркасна технологія будівництва будинків знаходиться в п'ятірці найкращих технологій.

В умовах нашого непередбачуваного клімату потрібна хороша термоізоляція каркасного будинку, так як опалення з кожним роком дорожчає. Утеплення каркасного будинку пінопластом - це підходящий варіант, оскільки саме пінопласт володіє прекрасними теплоізоляційними якостями, матеріал легкий в монтажі і коштує дешево.

Одним з найважливіших переваг каркасних будинків є найвищий рівень термоізоляції, який вони забезпечують. При цьому це відбувається при мінімальних витратах, що не може не цінуватися забудовниками. Такий високий рівень термоізоляції пояснюється наявність декількох шарів при розробці стінок. Якщо уважно розглянути внутрішню будову стінок будинків, побудованих за канадською технологією, то можна побачити, що вони складаються з декількох, покладених один на одного, матеріалів. Так от, конкретно кілька шарів краще затримують тепло, ніж один великий, товстий шар. Що все-таки стосується буденних малоповерхових будинків, то вони зводяться із впровадженням цегли або бетонних блоків, а ці матеріали, як відомо, просто пропускають тепло, і володіють належними рисами і структурою.