Різне

Контролювання будівництва котеджу

Строй послуги дорожчають з кожним днем, а не поганих майстрів не так просто відшукати. Для багатьох забудовників, будівництво приміського будинку стає все більш складним завданням. Щоб звільнити себе від зайвих турбот, можна звернутися в компанії, які пропонують каркасні будинки та їх будівництво «Під ключ», тим, звільнити себе від болісного контролю над роботою майстрів.

До того ж, можна відразу прикинути майбутні витрати і очікуваний підсумок. Але вибір компанії-забудовника не звільнить від усіх проблем, пов'язаних з будівництвом. Адже не так просто відшукати відповідального підрядника, який би організував роботу будівельників і часто б звітував перед вами. Часто, лад компанії, що пропонують подібні послуги, бувають не компетентні, тому й не можуть забезпечити жваву і доброякісну роботу.

Трапляються ситуації, коли підрядник сприймає замовлення, а його робітники не мають достатнього досвіду для його виконання. Недолік кваліфікації позначається на вмінні працювати з новими технологіями або матеріалами, а сказати про це замовнику вже пізно, ну і ганебно. Якщо найняти необхідних фахівців - їм доведеться заплатити, а робити цього зовсім не хочеться. Із ситуації можливі два виходи.

Можна запевнити клієнта відійти від чіткого дотримання проекту, пояснивши це перевагою проведення робіт дещо іншого плану, що дозволить виконати роботу більш якісно. А можна зробити це самостійно і, по закінченню робіт, поставити замовника перед фактом. Правда, наслідки таких самовільних рішень не важко для себе уявити.