Різне

Як вибрати дизель-генератор?

Від правильного вибору дизель-генератора залежить надійність електростанції, а значить і стабільність електропостачання споживачів.

Если вам нужны дизельные генераторы для дома на интернет-магазин ВольтМаркет, стоит заглянуть на этот сайт voltmarket.com.ua вы найдете дизельные генераторы для дома на интернет-магазин ВольтМаркет отличного качества и по доступной цене.

ЗображенняВизначальним критерієм вибору дизель-генератора є сумарна максимальна потужність всіх споживачів електроенергії, які планується живити від електростанції .

ЗображенняПотужність дизель-генератора повинна бути не нижче сумарної максимальної потужності всього обладнання, що працює одночасно. Потужність будь-якого електрообладнання зазвичай вказується в паспорті або на корпусі, вимірюється у ватах (Вт) або кіловатах (кВт), 1 кВт=1000 Вт.

Неужно так само враховувати, що найбільш ефективно і економічно дизельні електростанції працюють на режимах, близьких до номінальних, що обумовлено особливостями конструкції дизелів, тому значно (більш ніж на 30%) завищувати потужність дизель-генератора щодо сумарної потужності електрообладнання не варто - це підвищить вартість вироблюваної електроенергії і може збільшити ймовірність відмови дизель-генератора.

Припустимо електрообладнання досить багато і працює воно не одночасно, то перед вибором дизель-генератора рекомендується визначити основні режими роботи електростанції (за сумарної потужності) і тривалість цих режимів.

ЗображенняПри аналізі режимів роботи електрообладнання можливо правильніше буде вибрати не один, а два або кілька дизель-генераторів меншої потужності, при такому виборі під час режиму з низьким навантаженням буде працювати один дизель-генератор, при підвищенні навантаження необхідно включати другий, третій дизель-генератор і так далі.

Дизель-генератори можна підключати в єдину електромережу паралельно або використовувати декілька ізольованих незалежних мереж для живлення певної кількості споживачів.В даному випадку така схема більш економічна і надійна, так як знижується ймовірність відмови електростанції в цілому за рахунок збільшення генераторів .

ЗображенняДругим визначальним критерієм - рід струму, що виробляється генератором. Як правило портативні дизель-генератори виробляють однофазний змінний струм з напругою 110 або 220 Вольт, частотою 50 або 60 Ампер.

Третій критерій при виборі дизель-генератора - економічність і ємність паливного бака. Зазвичай економічність визначається годинною витратою палива дизель-генератора при номінальному навантаженні (кг/год або л/год).

Знаючи ємність паливного бака і часовий витрата палива, можна визначити проміжок часу між заправками агрегату - для цього ємність бака (у літрах) необхідно розділити на витрата палива (л/год). Наприклад ємність бака - 40 л, витрата палива дизель-генератором - 2 л/год, час роботи дизель-генератора між заправками складе 20 ч.