Різне

Будівництво будинків під ключ "Rum-Lav"

У давні часи В Греції архітектори були найголовнішими, хто керував будівництвом. Вони визначали, як і де буде будуватися місто, як він буде виглядати. Роль архітекторів в будівництві дуже велика і в наш час.

Якщо вас цікавлять проекти житлових будинків, варто зазирнути на цей сайт http://rum-lav.com/proekty-zhytlovyh-budynkiv/ ви знайдете проекти житлових будинків відмінної якості.

Для вирішення питань, пов'язаних з будівництвом зверніться до фахівців фірми "Твій Проект". Вони допоможуть Вам у всіх питаннях, що виникають в процесі побудови та оздоблення приміщень.

Будівництво будинків — це складний процес. Наші фахівці допоможуть побудувати будинок під ключ. Ми розробляємо план споруди з урахуванням Ваших побажань, робимо ескіз проекту, займаємося всіма проектними документами. У нас Ви можете вибрати меблі, будівельні та оздоблювальні матеріали.

ЗображенняА також предмети для інтер'єру. Дизайнери архітектурно-будівельного бюро допоможуть зробити Ваш інтер'єр унікальним. Для цього вони можуть зробити декорування інтер'єру будь-якої складності, і його розпис.

Головним принципом нашого колективу є висока якість роботи. Побудувати будинок не складно, а ось зробити це так, щоб інші заздрили і були в захваті не так вже й легко. Компанія несе відповідальність за кожну ділянку роботи. Протягом виконання проекту ми підтримуємо контакт з усіма фахівцями, координуємо всі етапи будівництва.

Ваше замовлення буде виконано в зазначені терміни, і Ви зможете переїхати у свій будинок. Ми завжди дотримуємося всі умови контракту. Координуємо підрядників на всіх процесах роботи. Наші проекти завжди здаються в зазначені терміни.

У нас працюю тільки висококваліфіковані фахівці, що пройшли атестацію. Вони мають багатий досвід, але це не заважає їм завжди освоювати все нові технологи. Ви завжди залишитеся задоволені їх роботою.

Етапи будівництва будинку

При будівництві приватного будинку виділяють кілька етапів. Будьте спочатку уважні до деталей будівництва. Навіть якщо Ви не дуже розбираєтеся в тому, які бувають матеріали, і як їх використовувати, краще поцікавтеся у фахівця. Це допоможе Вам вникнути у всі тонкощі проекту.

ЗображенняВикладайте свої думки дизайнерів і фахівців зрозуміло, адже вони повинні зрозуміти чого Ви хочете, і як повинен виглядати Ваш будинок в кінці. Наводьте приклади з Інтернету, розповідайте, що Вам подобається, який колір Ви б хотіли і т. д.

Потрібно добре представляти, що Ви хочете отримати в кінці, тоді можна починати робити план проекту будинку. Потрібно враховувати найменші деталі, починаючи від того, як буде виглядати будинок зовні і закінчуючи кольором стін в кімнаті. Потім можна робити кошторис проекту.

Заливка фундаменту — перший етап

Будівництво найважливіший етап. Починається все з закладки фундаменту, на ньому не можна економити. Він повинен бути стійким і підбирати його потрібно виходячи з того, якого типу буде Ваш будинок (цегляний, з дерева і т. д.). Наприклад, для будинку з дерев'яних брусів, фундамент заливають на не дуже глибоку висоту, а для цегляного будинку, роблять кілька заливок, щоб він витримував навантаження.

Зведення стін

Для будівництва стін можна використовувати різні матеріали. При цьому потрібно враховувати прокладання проводки. Вона повинна бути герметично ізольована. При будівництві кам'яного будинку прокладка укладається по закінченню будівництва, до того, як будуть робити обробку. Якщо у Вас з будівництвом. дерев'яні стіни, то проводка укладається одночасно

Зведення покрівлі

Покрівля повинна не тільки красиво виглядати, але і бути дуже функціональною. По закінченні основних етапів можна приступати до обробки кімнат. Ви можете робити це самостійно, але якщо сил і фантазії не вистачає, а хочеться чогось новенького, то зверніться до наших дизайнерів. Вони з легкістю оновлять нудне простір Вашої кімнати і зроблять її більш привабливо, при цьому врахують всі Ваші побажання.

Співпрацюйте лише з тими компаніями, які мають багаторічний досвід роботи на ринку України. Архітектурно-будівельне бюро "Твій Проект" вже протягом довгих років втілює мрії своїх клієнтів в реальність. Ми виконуємо індивідуальні замовлення, так і сроим проекти власного дизайну. Дізнатися про те, скільки коштує побудувати будинок, можна на нашому сайті.

ЗображенняНаступний етап – зведення покрівлі. Вона повинна бути не тільки функціональною, і естетично привабливою. Після того, як будинок зведений, починається обробка кімнат. Її можна зробити самостійно, а можна звернутися за допомогою до професійного дизайнера, який допоможе втілити вашу мрію про теплому і затишному будинку в реальність.

Беручи за основу свій багаторічний досвід роботи на будівельному ринку України, архітектурно-будівельне бюро успішно здійснює будівництво приватних будинків за індивідуальними замовленнями, а також з величезної кількості готових проектів як власного виробництва, так і авторства фахівців відомих компаній. Нам чудово відомо про те, скільки коштує побудувати будинок, і про те, як це зробити дешевше для Вас.

Источник: rum-lav.com