Різне

Утеплення фасадів будинків

Вперше цей теплоізоляційний матеріал стали застосовувати в країнах Західної Європи. США і Канада, де питань енергозбереження приділяється велике значення, але на будівельному ринку КР він з'явився порівняно недавно.

Если вам нужно утепление фасадов домов, стоит заглянуть на этот сайт prom-alpinizm.com.ua вы найдете утепление фасадов домов цена в фирме Prom Alpinizm отличного качества и по доступной цене.

Першою компанією, яка пропонує послуги в області напилюваних поліуретанових технології (з 2010 року) офіційний дистриб'ютор компанії GRACO (США) і Icynene (Канада) в Киргизькій Республіці - «термотехнологии».

Кондиціонування знижуються на 30%-60%, що особливо актуально при утепленні дахів, мансард і горищ будівель. ППУ володіє високими адгезійними характеристиками: вона прилипає практично до будь-якого матеріалу, що дозволяє наносити його на поверхню будь-якої конфігурації. ЦЕ екологічно чистий матеріал, який створить відмінну шумоізоляцію і має низьке водопоглинання.

ЗображенняПінополіуретан стійкий до цвілі, мікроорганізмів, гниття та різних хімічних речовин і має гарантію на весь термін експлуатації. Крім того, ППУ - легкий матеріал, що є великою перевагою для конструкції, критичних до навантажень.

Вкрай низька повітропроникність і теплопровідність, а також можливість приймати форму утеплюваної поверхні є найважливішими відмінностями ППУ, роблять його унікальним теплоізоляційним матеріалом в порівнянні з традиційними (мін. вата, пінопласт тощо).

Метод утеплення напыляемым пінополіуретаном широко використовується в громадських будівлях і житлових будинках, дозволяючи економити теплову енергію та одночасно являючи собою безшовне ущільнення поверхонь.

Преи-мущества даної технології вже оцінили безліч клієнтів нашої компанії, в тому числі такі як ресторани "Ала-Too", "Білий Лелека", приватна школа "Ілім", готель "Maryotel" та власники приватних будинків.

До теплозахисту покрівлі пред'являються досить жорсткі вимоги. Насамперед, це пов'язано з тим, що покрівля піддається самим високим навантаженням вітровим, сніговим, монтажних та ін.. при лом залишаючись надійним захистом від втрат тепла і проникнення вологи.

ЗображенняМожливості застосування систем напилення пінополіуретану для утеплення покрівлі та горища дуже широкі. ППУ в більшості випадків є практично єдиним рішенням для створення комфортної температури в будинку і економії ваших грошей круглий рік.

Напилюваний пінополіуретан ефективно застосовують для тепло - і гідроізоляції стін, підлоги, фасадів (фундаментів, безшовної тепло - і гідроізоляції покрівель, мансард, горищ, теплоізоляції овочесховищ, холодильних камер, ангарів, вантажних контейнерів та автомашин, утеплення цистерн, резерву арів і труб.

Источник: