Різне

Як встановити душову кабіну? і купити душову кабіну Одессі

Оптимізувати простір, а кажучи простіше, додати в санвузлі вільного місця, Фото розведення для підключення душової кабіниможна замінити ванну душовою кабіною.

Если вы хотите купить душевую кабину, стоит заглянуть на этот сайт euro-style.kiev.ua вы найдете купить душевую кабину Одесса отличного качества и по доступной цене.

Процедура ця не так складна, як може здатися. Причому, встановлювати душові кабіни можна не тільки у ванній - спальня, кухня, кабінет, та хоч і комора - будь-яке приміщення, де знайдеться 1 м2 вільного місця.

ЗображенняПри виборі душової кабінки не варто надто економити. По-справжньому гарна душова кабіна повинна бути водонепроникною, з щільно закривається дверима і надійною системою підведення і стоку води. А дах з хорошою вентиляцією захистить від утворення конденсату в приміщенні.

Пед тим, як встановити душову кабіну зверніть особливу увагу підведенню води і забезпечення стоку в каналізацію. При установці всі труби слід укласти уздовж плінтуса, або приховати фальшстеной.

Воду краще підвести або з шафки під мийкою, або з туалету. Для стоку води зазвичай достатньо природного ухилу труби. Якщо ж відстань до стояка досить велика, не обійтися без установки Як встановити душову кабіну?стічного насоса.

Від затоплення охоронить насос з магнітним клапаном, такі пристрої використовуються в багатьох моделях посудомийних машин. Він дозволяє пустити воду тільки при працюючому сточном насосі.

ЗображенняУ разі якщо душова кабінка підключена до водостоку, вода йде природним чином. Більшість моделей стічних насосів розраховані на постійний струм, до мережі їх слід підключати через трансформатор.

Для підключення душової кабінки до водопровідних трубах слід використовувати гнучкі шланги. У цьому випадку обслуговування душової кабінки не викличе труднощів - для збирання або перевірки обладнання кабінку нескладно буде відсунути від стіни.

Щоб використання кабінки не вплинуло на стан стін і меблів у квартирі, особливу увагу слід звернути на вентиляцію. Якщо мова йде про кухню, цілком достатньо буде встановити душову кабінку неподалік від витяжного отвору.

У спальні потрібно душова допорядок складання душових кабінабинка з дахом, вентилятором і витяжною трубою. Краще використовувати пластикову трубу з рівною поверхнею - конденсат не буде капати вниз і накопичуватися в складках гофри. Так і відводиться повітря в цьому випадку не зустріне жодного опору.

Озброївшись знаннями про вимоги до конструкції душової кабінки, ви можете приступати до вибору моделі. Ось ще декілька рекомендацій:

  • Зверніть увагу на міцність душової кабінки. Вона не повинна скрипіти і гнутися, коли ви знаходитесь на піддоні.
  • Скляні панелі і профіль, з яких зібрана душова кабінка, не повинні мати царапин, тріщин та яких-небудь пошкоджень.
  • Всі матеріали, використовувані в конструкції душової кабінки, повинні бути прості у догляді, а деталі - мати округлені кути, що охороняють від можливих травм.
  • Шви повинні бути по можливості герметичні, без зайвого використання силіконового герметика.
  • Зверніть увагу на наявність запасних частин - вони можуть виявитися необхідними, а дешеві моделі душових кабінок часто недостатньо укомплектовані. Послідовність встановлення

Не прагніть зробити всю роботу самостійно. Ваша репутація майстра-на-всі-руки нітрохи не постраждає, якщо частина робіт ви довірите професіоналам. Наслідки неякісно прокладеної підводки води або електропроводки можуть обійтися недешево.

ЗображенняМайстер по установці душових кабін краще знає, де краще прокласти труби, як влаштувати стік і вентиляцію. Що стосується складання самої душової кабіни, то вона під силу і непрофесіоналові.

Конструкція душових кабін, як правило, розроблена з урахуванням можливості складання людиною без спеціальних навичок. Процес складання душової кабіни нагадує конструктор. В докладній інструкції з монтажу душової кабінки проілюстровані всі етапи роботи, вказані необхідні деталі.

Закінчивши збирання, обробіть місця з'єднань панелей і профілів безбарвним антибактеріальним герметиком. Це забезпечить герметичність душової кабінки. Користуватися їм нескладно - видавивши з балончика «ковбаску» матеріалу на стик, акуратно проведіть по ній пальцем, надаючи напівкруглу поверхню.

Источник:

euro-style.kiev.ua