Різне

Що подарувати чоловікові керівнику?

ЗображенняВибирати подарунки – заняття хоч і захоплююче, але досить непростий. Навіть подарунки на день народження своїм рідним і близьким вдається підібрати не відразу, що тоді говорити про чоловіка стороннього, а тим більше про подарунок начальнику.

Если вас интересуют подарки, стоит заглянуть на этот сайт umart.com.ua тут вы найдете подарки для мужчин отличного качества и по доступной цене.

Вибрати відповідний подарунок на день народження припадає один раз на рік, а тому необхідно постаратися, включити фантазію, здоровий глузд і придумати, що подарувати чоловікові-керівнику.

Підійти до цієї справи варто серйозно і відповідально, оскільки придбана річ повинна відповідати інтересам і смакам винуватця торжества.Подарунок заради подарунка – не найкращий варіант проявити повагу і увагу до начальника.

У випадку з вибором подарунка для керівника особливо важливо дотримуватися норми і правила етикету, в першу чергу необхідно звернути увагу на те, що презент повинен стати знаком пошани і поваги.

Роздумуючи, що подарувати чоловікові-керівнику на день народження, важливо пам'ятати кілька правил. Презент має даріться від імені колективу, особисті подарунки порушують правила ділового етикету, можуть бути невірно витлумачені.

ЗображенняВнаслідок того, що начальник отримує зарплату вищу, ніж підлеглі, останні не зможуть відбутися тим, що подарують яку-небудь дрібничку. Подарунок повинен бути гідним, підкреслювати повагу до боса, його статус, виглядати солідно.

Проте подарунок не повинен бути дорогим, подібний жест, якщо і не виглядатиме як хабар, але він може поставити обдаровуваного в певну залежність. Тому такі рухи можна віднести до розряду недоречних. Підбирати і дарувати подарунок лише з добрими намірами, лицемірство і лестощі в цьому випадку недопустимі.

Перед тим як вибрати подарунок шефу на день народження, бажано уважно розглянути речі, які оточують чоловіка в його кабінеті. Це допоможе дізнатися про її смаки і захоплення.

ЗображенняНачальнику не варто дарувати особисті речі, предмети гігієни, сувеніри сумнівного характеру та інші аналогічні презенти. Такі подарунки можуть робити тільки близькі люди, але ніяк не підлеглі.

Також не рекомендується підносити в дар медичні прилади, обладнання, пов'язане зі здоров'ям. Такий подарунок не продемонструє поваги й шанобливості, а вкаже на фізичні недоліки і проблеми. Слід знати, що керівник завжди прагне до того, щоб його співробітники бачили в ньому людину активного і здорового, тому не треба псувати відносини з керівництвом таким сюрпризом.

Подарунок повинен приносити задоволення, а щоб саме так все і вийшло, важливо заздалегідь продумати. При виборі презенту необхідно враховувати вік керівника, його сімейний стан, звички, інтереси і захоплення. Завдяки такому підходу вибір подарунка не буде складним і проблематичним заходом і не поставить дарувальників і обдаровуваного в незручне становище.

ЗображенняВсі подарунки умовно можна розділити на дві категорії: декоративні, несуть виключно естетичну навантаження і практичні, приносять користь. В якості подарунків практичних можна піднести ділової аксесуар, який підкреслить статус керівника. Це може бути фірмовий письмовий набір, оригінальна підставка для ручок, виконана з благородного металу, ексклюзивний бізнес-набір.

Для керівників, які дбають про те, як вони виглядають, прекрасним варіантом подарунка на день народження стане затиск для краватки відомої фірми або запонки. Такий презент зробить акцент на статус начальника, дозволить йому виглядати ще більш стильно і солідно.

Хорошим подарунком на день народження стане презент, пов'язаний із захопленням боса. Кращим керівникам сподобається подарунок у вигляді оригінального набору: попільничка-запальничка. Такий презент можна зробити на замовлення, такий ексклюзив неодмінно стане гордістю чоловіки. Також в якості варіанту подарунків варто розглянути набір сигар хорошої якості.

Пізнання про захоплення та хобі керівника допоможуть вибрати відповідний подарунок. Якщо іменинник любить бувати на природі, то варто вибрати в якості подарунка хорошу намет, набір для шашлику, фляжку в оригінальному футлярі.

Мандрівникам-екстремалам можна піднести професійне туристичне та спортивне обладнання відомої марки. Рибаков ніщо не порадує так, як нові спінінги або човен. Шанувальники полювання з вдячністю приймуть у дар хороший ніж або вогнепальну зброю.

Для керівників, які ведуть спортивний спосіб життя, варто придбати спортивний інвентар або обмундирування, відповідно до того виду спорту, якими вони захоплюються.

Гравців в більярд можна порадувати рідкісним екземпляром кия. Колекціонерам можна подарувати відповідні предмети, які займуть гідне місце в колекції. Це можуть бути раритетні речі, котрі можна знайти в антикварних крамницях.

Догодити чоловікові-керівнику можна, вибравши в подарунок враження. Це особлива категорія, до якої відносяться: абонементи на стрибок з парашутом, політ на спортивному літаку, катання на квадрациклах, ексклюзивні СПА процедури, квитки на пейнтбол, картинг, джипінг.

Такі подарунки, безсумнівно, сподобаються чоловікам, які люблять відчути прилив адреналіну, азарт, пристрасть. Такі подарунки нададуть можливість провести час цікаво і незабутньо.

Сьогодні модно дарувати оригінальні подарунки до таких відносяться самі різні майстер-класи. Якщо боса планується привітати саме таким чином, то не зайвим буде дізнатися, чи є у нього знання в тій області, до якої буде ставитися сюрприз.

Хорошими варіантами подарунків з цієї категорії: сертифікати на навчання спортивного водіння, стрільби з лука, їзді на конях, кулінарні майстер-класи, уроки гончарного майстерності, фотомайстерності, живопису, майстер-класи керування яхтою, гри в гольф або теніс.

Подібного роду сюрпризи допоможуть з користю провести час, оволодіти новими навичками.Цілком можливо, що у шефа з'явиться нове хобі, тоді з вибором подарунка на наступний рік доведеться значно легше. Якщо бос одружений, дарувати краще сімейні сертифікати, таким чином, співробітники зможуть показати позитивне ставлення не тільки до свого начальника, але і до його сім'ї.

Якщо начальник святкує не просто день народження, ювілей, то подарунок повинен бути ефектніше і дорожче. У цьому випадку доречно буде піднести предмети мистецтва, антикваріат. Як варіант можна розглянути портрет начальника подарунок на ювілей. Якщо керівник багато часу проводить у кабінеті, то в якості декору і джерела спокою й умиротворення можна подарувати великий акваріум з гарним декором і рибками.

Подарунок варто доповнити букетом квітів, причому це не повинен бути перший-ліпший букет, у виборі квітів для чоловіка також є свої тонкощі. Букет повинен гармонійно поєднувати в собі темперамент іменинника, манеру поведінки, вік, особисті якості. Представникам сильної статі підходять квіти насичених відтінків одного тону. Букет повинен бути спрямований вгору, при цьому він не повинен містити ніяких декоративних штучок.

Хороший презент на день народження начальнику – це та річ, яку він давно хотів придбати, але в силу певних причин не міг цього зробити. Цю задачу цілком можуть вирішити підлеглі, правильно обраний подарунок повинен принести щиру радість, відвернути від буденності і рутини на роботі.

До того ж вдало вибраний подарунок допоможе нормалізувати відносини начальства і підлеглих. Презент повинен демонструвати доброзичливе, шанобливе і уважне ставлення до керівника.