Різне

Постійні магніти

ЗображенняТрохи тексту з довідково-публіцистичної літератури. Магніти – це предмети, що мають своє магнітне поле, їх параметри визначаються електромагнітними взаємодіями електронів усередині тел. Магніти діляться на штучні (намагнічені полем магнітів) і природні (шматочки залізної руди).

Если вам нужен магазин магнитов, стоит заглянуть на этот сайт imagmagnets.com.ua вы найдете магазин магнитов imagmagnets.com.ua отличного качества и по доступной цене.

Різні частини магнітів мають різну силу притягання, найбільш сильна вона біля полюсів (по краях), а в середині розташована зона слабкого тяжіння. Вона називається нейтральною зоною.

Постійні магніти – зроблені зі складових, які сприяють збереженню мінімальної намагніченості, при відсутності магнітного поля (зовнішнього). Вони стають штучними стійкими магнітами і формують постійне поле або регульоване магнітне поле.

Вихідними об'єктами для магнітів виступають сплавлення рідкоземельних металів, мінерали (магнетит) і метали (нікель, залізо, кобальт). Постійні магніти потрібні для того, що б створювати постійне магнітне поле.

ЗображенняХарактеристики постійних магнітів обумовлені багато в чому його формою і матеріалом, з якого він зроблений. Властивості залежать від кривої розмагнічування. Також особливе значення для ефективності має створення стан магнітного насичення, з плином часу із-за старіння магнітного і структурних змін магнітні властивості стають гірше.

Види магнітних матеріалів:

Диамагнетики – це речовини, у яких намагнічування відбувається проти вектора зовнішнього поля. Багато речовини відносяться до діамагнітним, у них маленька проникність і слабке відштовхування від магнітів. Це такі речовини як дерево, пластик, повітря, мідь, вуглець.

Парамагнетики – це речовини мають невелике тяжіння до магнітів, це дуже слабенький ефект і його можна зафіксувати тільки застосовуючи сучасну, дуже чутливу апаратуру. До цих речовин можна віднести кисень, азот, алюміній, платина.

Феромагнетики – це речовини, що мають більш сильне тяжіння до магніту, вони здатні ставати з постійними магнітами магнітними полями. Також ще є Ферримагнетики, але вони більш слабкі, що обумовлено інший мікроскопічною структурою.

Типи постійних магнітів

ЗображенняПолімерні магніти – композитні матеріали, що складаються з різних полімерних комплексів і магнітних порошків. Бувають жорсткі, а також гнучкі.
Магніти SmCo – магніти, виконані на базі сплавлений кобальту і самарія, вони термостабильны, мають не погану стійкість до корозії, він при цьому чутливі і досить дорогі.

Ферити – це магніти, що складаються з компонентів заліза з оксидів різних металів, це пресовані речовини, що володіють гарним питомим опором.

Магніти NdFeB неодимові магніти за своїми властивостями, мабуть, самий сильний постійний магніт, створений на базі сплавів бор-залізо-неодим, несе в собі значну магнітну потужність мало розмагнічується і має доступну ціну. Роблять ці магнітики способами пресування, спікання і лиття.

Магніти Альнико (AlNiCo) — магніти, які зроблені на базі сплавів мідь, нікель, алюміній, залізо. Мають непогані магнітні показники, але також один істотний недолік – легко розмагнічуються.

Постійний магніт можна використовувати в наступних випадках:

 • У рупорах, колонках, і гучномовцях для зміни електричної енергії в механічну енергію звуку мікрофона.
 • У генераторах і електродвигунах відбувається зміна електричної енергії в механічну енергію (для двигунів) і на оборот – механічна перетворюється в електричну енергію в генераторах.
 • У різних дебетових пластикових картах присутня магнітна смужка з введеною на неї інформацією.
 • У компасах стрілка виступає намагніченим покажчиком магнітного поля Землі.
 • У процесах очищення металевих компонентів від різного сміття та інших немагнітних металів.
 • У поїздах, що рухаються на магнітній подушці, склад не контактує з рейками, тертя практично відсутня, пригальмовує поїзд сила аеродинамічного опору.
 • В предметах одягу, в сумках як застібки і замочки, у вигляді пластинок яких зашиті всередині матеріалу.
 • З метою зупинки лічильників гарячої та холодної води.
 • У різних моніторах мають електронно-променеві трубки застосовуються електромагніти, які сприяють утворенню зображень і керують пучками електронів.
 • У трансформаторах і різноманітних реле, для вимикання та відновлення електроживлення.
 • В конструкції безконтактного гальма, що складається з пластини алюмінію і магнітних пластин, гальмування відбувається в процесі зменшення зазору між пластинами.

Де магніт неодимовий купити?

ЗображенняУ нас представлений великий вибір постійних магнітів різної сили зчеплення, форми і кольору. Купити постійний неодимовий магніт із сплавів бору заліза, неодиму можна для того, щоб зупиняти воду або електро а також використовувати в інших цілях будинку.
Всі магнітні пристрої, які продаються у нас, мають сертифікат якості, інструкцію з використання і виготовлені за сучасною технологією.

Будь-який громадянин зможе придбати різну продукцію, що включає в себе постійні магніти:

 1. сувеніри на холодильник.
 2. календарі і рекламні проспекти.
 3. браслети біжутерія.
 4. гнучкі магніти.
 5. активатори.
 6. пошукові магніти.
 7. магніти-власники.
 8. сепаратори.
 9. іграшки з застосуванням магнітів.

Більше 10 років ми працює з провідними постачальниками і тому для вас у нас є різноманітні знижки та унікальні пропозиції! Вивчіть розділ Ціна на магніти і зробіть висновок де купити постійний магніт.

Переваги неодимових постійних магнітів:

 • Мають необмежений термін експлуатації (в розумних межах).
 • В них прихована колосальна сила, потужні магніти і в малому розмірі.
 • Застосовують для загальмовування лічильників електрики і води. Це побічний ефект
 • Невисока вартість при гарному якості служить надійною гарантією.

Важливо помітити, якщо передбачається застосовувати постійний магніт неодимовий для впливу на лічильники, то потрібно підібрати правильний розмір магніту. Тепер постійний магніт можна купити в нашому магазині за помірними цінами, ми Вас детально поінформуємо по всіх виниклих питань.

Наш пріоритет у бізнесі – облік всіх вимог покупця, роботу проводимо з індивідуальними та стандартними замовленнями. Ви можете замовити виготовлення магнітів за індивідуальними розмірами або купить вже готовий.