Різне

Оренда спецтехніки в Україні «Спецбудтехника В»

ЗображенняВедете роботи на будівництві, прокладаєте дороги, обслуговуєте склад або займаєтеся вантажоперевезеннями? Тоді ви знаєте, як багато у вашій справі залежить від якісної надійної техніки.

Если вас интересует аренда буровой установки в Украине, рекомендую сайт http://cbt-v.com.ua/catalog/burovaya-mashina вы найдете аренду буровой установки в Украине отличного качества и по доступной цене.

Придбати та утримувати повний парк машин для підрядника невигідно. Оренда спецтехніки в Одесі від ТОВ «Будремсервіс» – рішення для компаній, які знають, як правильно розпоряджатися коштами.

ЗображенняОренда спецтехніки в Одесі

Є ситуації, коли оренда спецтехніки в Одессе вигідніше, ніж покупка або лізинг:

 1. Потрібна техніка для виконання разових робіт (риття траншей, вирівнювання грунту тощо).
 2. Компанія не має в своєму розпорядженні власним ангаром або територією для зберігання та обслуговування спецтехніки.
 3. Потрібно оперативно збільшити автопарк для термінового замовлення з великим обсягом роботи.

ЗображенняВибирайте техніку, яка підходить для вашого профілю діяльності, і орендуйте її на будь-який термін. У вашому розпорядженні:

 • Машини для будівництва.
 • Обладнання для укладання доріг.
 • Комунальна техніка.
 • Компресори.
 • Самоскиди, шаланди, трали та інші вантажні автомобілі.
 • Вилкові навантажувачі для складу.

Оренда спецтехніки в Одесі

Якщо у вашій команді немає власних водіїв для спецтехніки, обов'язково повідомте про це менеджера при замовленні. Проблема вирішується легко: ми надамо вам не тільки послуги оренди спецтехніки, але і послуги машиністів-професіоналів.

5 причин звернутися в «Спецбудтехника В»

 • Надаємо в оренду як популярну, так і вузькопрофільну техніку.
 • Не завищуємо вартість оренди спецтехніки, можемо запропонувати ціну, яка вас влаштує.
 • Вся спецтехніка знаходиться в прекрасному стані. Наші фахівці ретельно перевіряють кожну машину, яка відправляється на ваш об'єкт.
 • Беремо на себе всі витрати по обслуговуванню і ремонту устаткування.
 • Всі співробітники мають достатній досвід роботи на різних об'єктах, тому розуміють ваші вимоги з півслова.

Вартість оренди спецтехніки в нашому прайсі вказана за 1 робочу зміну (8 годин). За деякими позиціями в прайсі вартість договірна та обговорюється із замовником перед укладенням договору.

Вас цікавить здача спецтехніки в оренду на зміну або на цілий сезон? Компанія «Спецбудтехника В» доставить потрібну обладнання до місця проведення робіт.

Зробити замовлення, уточнити ціни або отримати консультацію можна за телефоном (048)-770-18-85 чи (048)-704-03-01 або за допомогою форми замовлення вгорі сторінки.

Оренда спецтехніки є на сьогоднішній день актуальною і дуже затребуваною послугою. Якщо для проведення будь-яких одноразових робіт потрібно вузькопрофільна техніка (грейдер, автокран, бетономішалка), то орендувати її вигідно в усіх відношеннях. Адже в такому разі не потрібно турбуватися про її обслуговуванні і ремонті, про місце її зберігання – всі фінансові витрати такого плану лежать на орендодавця.

ЗображенняНаша компанія пропонує найбільш вигідні варіанти співпраці, надаючи досить обширний спектр послуг в області вантажоперевезення і оренди спецтехніки. Нашим клієнтам не доведеться займатися пошуком інших компаній, що надають спецтехніку, оскільки у нас величезний парк сучасних автомобілів спеціального призначення.

Вся пропонована нами спецтехніка знаходиться в ідеальному технічному стані, тому до експлуатації готова в будь-який час доби. Вирішити найрізноманітніші завдання будь-який клієнт зможе завдяки нашим потужним машин, готовим прийти на допомогу без зволікання.

Величезний досвід робіт на об'єктах різної складності, відмінна якість послуг, привабливі ціни, кваліфікований персонал – завдяки цим складовим нашої діяльності, практично всі звертаються до нас клієнти починають співпрацювати з нами постійно.

Источник:

cbt-v.com.ua