Різне

Інтер'єр котеджу в італійському стилі

Все більш популярним в інтер'єрі приміських будинків ставати італійський стиль. Походження він отримав з звичок і обрядів цілого народу. Італійський стиль дуже комфортний в побуті і підходить для комфортних будинків з величезною кількістю домочадців, невід'ємні деталі зовнішнього вигляду та інтер'єру чудово підійдуть до будинків, які знаходяться в усіх кліматичних умовах.

Обробка котеджу в італійському стилі повинна бути більш схожа на натуральну, а означає екологічно чисту, ординарну і відразу великодушну. Стінки кімнат можна покрити побілкою і штукатуркою, яку з часом можна освіжити або перефарбувати в будь-якій колір. А на стелях встановити панелі і балки з натуральної деревини, кам'яне або керамічне покриття підлоги також прикрасять інтер'єр будинки. Ванну кімнату і кухню можна викласти плиткою з будь-яким захоплюючим візерунком. Масивна антична меблі зі складними візерунками, антикварний декор, колони і ніші з різними скульптурами говорять про італійських традиціях, яким вже більше тисячі років.

Основним в італійському стилі і колірній гамі є, звичайно, природа і, неодмінно, кухня. Якщо оформити тур до Італії 2014, то можна переконатися в цьому на власні очі. Дуже приємні і теплі асоціації з'являються при вигляді червонуватого вина, сиру, соковитих фруктів і бірюзового моря, всі ці кольори вживають в інтер'єрі котеджу в італійському стилі.

Але якщо ви віддаєте перевагу більш прохолодні кольору, то місце класики в італійському інтер'єрі все ж знайдеться. Все залежить від того, що ви більше любите спокій або веселощі, вобщем, все залежить від вашого смаку і характеру.