Різне

Котел для опалення котеджу

В особистих будинках технічні системи життєзабезпечення, водопостачання, каналізація та опалення - Відмітний питання, без вирішення якого проживання в їх нереально. Такий непростий технічне питання як водопостачання доцільніше вирішити послугами експертів.

Злив води, використаної в каналізаційну систему, опалення, повністю реально спроектувати і втілити самостійно. Якщо зіставляти системи опалення, то на увазі використання вдома вибирають більш раціональні види підігріву.

Приватне опалення допустимо зробити як парове, так і повітряне. При повітряному вигляді опалення підігріте повітря направляється по повітряних каналах, які розводяться по будові і віддають в кімнатах своє тепло. Але більш економно - придбати котел спеціального типу і спроектувати парове опалення. Для нього створюється замкнута відкрита система труб з окремими нагрівальними елементами. Число таких використовуваних частин, як і їх розміри, прораховуються згідно тепловтрат від зовнішніх стінок і числа і розмірів вікон.

Приватне опалення бажано в порівнянні з системою централізованого опалення. Володар будинку персонально може приймати рішення про виключенні, включенні і регулюванню температури у власному будинку. Якщо необхідно покинути житло на порівняно довгий час, то можна прибирати інтенсивність роботи котла до мінімуму, або провести вообщем відключення роботи системи. Мінус полягає в тому, що таку систему при поломці власник лагодить самостійно. На період ремонту можна користуватися інфрачервоними обігрівачами, або скористатися такими для зростання температури окремих житлових зон.