Різне

Аренда автокрана

ЗображенняЗокрема, у своєму вітальному слові до учасників виставки міністр будівництва РФ Михайло Мень підкреслив, що за останній рік зросли на 14% обсяги виробництва будматеріалів, що говорить про те, що йде активний процес імпортозаміщення.

Если вам нужны услуги автокрана в аренду, стоит заглянуть на этот сайт avtotral.com вы найдете автокран в аренду отличного качества и по доступной цене.

За словами міністра: «Ми добилися унікальних результатів, побудувавши житла більше, ніж коли-небудь. Обсяги будівництва житла в Росії у 2014 році перевищили радянські рекордні показники 1987 року, коли було введено 72,8 млн кв. м житлової нерухомості, і склали 83,6 млн кв. метрів».

Також відзначив важливість переходу на російські товари Президент Російського Союзу будівельників Володимир Яковлєв, який заявив, що: «В складній економічній і політичній ситуації, в якій сьогодні опинилася наша країна, ми повинні робити акцент на імпортозаміщення, будувати краще, швидше і якісніше».

ЗображенняВ тон представникам органів влади — список учасників виставки, який налічує близько 100 регіональних компаній, зайнятих у різних сферах будівельної галузі: виробничої, сервісної, енергетичної, освітньоїі т. д. Ці компанії представили свою продукцію, послуги, відкрили можливості для нових каналів співпраці.

Машинобудування є одним з основних напрямів будівельної галузі. Цю нішу стійко займають вітчизняні підприємства, які десятиліттями напрацьовували виробничу і наукову базу. Сьогодні в нашій країні невелика кількість підприємств, здатних забезпечувати спеціальної будівельної технікою всю країну, однак їх можливостей достатньо, щоб здійснювати безперебійні поставки в усі регіони Росії.

Такими підприємствами є заводи «Автокран» і «Газпром-кран», випускають автокрани «Івановець» вантажопідйомністю від 16 д 80 тонн. Підприємство розробило сотні моделей вантажопідйомної техніки і сьогодні випускає сучасні машини, які успішно конкурує із зарубіжними аналогами: у ціновому сегменті, пропонованих можливості, а також за якістю і надійності продукції.

Як підсумував у своєму зверненні голова Спілки будівельників: «Завдяки будівельникам у містах і селах Челябінської області з року в рік виростають нові затишні і комфортні житлові райони, школи і дитячі сади, лікарні, спортивні, торговельні та розважальні комплекси, промислові підприємства. Челябінська область стабільно показує високі досягнення в будівництві і виробництві будматеріалів». Є в цих заслуги і частка машинобудівних підприємств.

Автокран КС-55735-7 вантажопідйомністю 35 тонн є однією з останніх розробок заводу «Автокран». Техніка володіє набором характеристик, які позитивно вирізняють її серед вітчизняних і зарубіжних аналогів.

Автокран базується на позашляховому шасі з колісною формулою 8×8 і добирається своїм ходом до віддалених будівельних майданчиків, з найскладнішим, непрохідним ділянок.

ЗображенняБездоріжжя не є перешкодою для цієї спецтехніки, тому вона активно використовується в нашій країні енергетичними та ресурсо-видобувними компаніями. Також техніка широко застосовується на будівництві стратегічно важливих об'єктів, де від неї вимагається висока надійність та витривалість.

Ключові переваги цих унікальних автокранів криються безпосередньо в кранової установки, здатної працювати в зоні 360 градусів. Вантажопідйомність машин однакова як над кабіною водія, так і позаду шасі. Зберігати високу стійкість дозволяє надійний опорний контур, який утримує машину в робочому положенні навіть при вітряній погоді. При цьому безпека кранових операцій контролюється автоматично.

Спеціальний механізм захисту блокує небезпечні дії оператора при переміщенні вантажу і страхує кранова установку від перевертання.

ЗображенняОдна з особливостей автокрана КС-55735-7 полягає у тому, що він може працювати без додаткових противаг. Інженери передбачили можливість проведення окремих видів вантажних робіт відразу після прибуття на майданчик. Це суттєво економить час на підготовчих етапах, а отже, дозволяє виконувати більша кількість робіт за робочий день.

ЗображенняЗ усіма навантаженнями справлятися сучасна стріла овоидного профілю, яка надійніше стріл прямокутної форми або стріл з багатогранними профілями. Жорстка конструкція стріли овоїдної надає додаткові можливості при роботі з вантажами на висоті до 39 метрів. Плавний хід і механізму повороту стріли забезпечується сучасною электогидравлической пропорційної системою управління, яка з недавнього часу встановлюється на всі сучасні крани марки «Івановець».

При тому, що автокран КС-55735-7 володіє цілим набором унікальних характеристик, вагові характеристики цієї спецтехніки залишилися в допустимих межах, зазначених у «Правилах перевозок вантажів автомобільним транспортом», що дозволяє їй входити в лінійку «легких» машин заводу «Автокран». Навантаження на дві передні осі у моделі КС-55735-7 складає 10,91 тонн, на дві задні осі 14,95 тонн.