Різне

Як правильно купити квартиру

ЗображенняПокупка квартири - це одне з найважливіших подій у житті, тому помилка в цьому питанні недопустима. Сьогодні, купити квартиру легше, ніж її продати.

Если вас интересует Компания «Интергал-Буд», стоит заглянуть на этот сайт http://intergal-bud.com.ua/projects/kiev/ вы найдете Компанию «Интергал-Буд» отличного качества и по доступной цене.

Вигідна з точки зору покупця квартири, позиція ринку, коли сума торгу по квартирах досягає 10-20% від первісної вартості, може обернутися різними вивертами продавця.

ЗображенняЯк купити квартиру і не пошкодувати про витрачені кошти - про це читайте в розділі "Купити квартиру". В лівій колонці цієї сторінки Ви бачите внутрішні підрозділи, більш докладно розкривають тему "Купити квартиру".

Ознайомившись з цією сторінкою, не забудьте почитати інші матеріали. Нагадуємо що в розділі "Купити квартиру" ми будемо говорити тільки про квартирах, в яких вже хтось жив, тобто про вторинне житло.

Отже: сьогодні багато продавці розуміють, що потрібно знижувати ціну на свою квартиру. Природно, при цьому вони все ж таки хочуть отримати максимум від покупця. На ринку нерухомості завжди була жорстка конкуренція, а сьогодні вона особливо сильна. Тому, щоб залучити того, хто хоче купити квартиру продавці намагаються додати переваги своїй квартирі або "пустити пил в очі", при цьому ретельно приховують недоліки квартири.

При першому перегляді квартири, навіть дуже уважний покупець може не вловити всіх деталей. І навіть якщо Ви вирішили, що збираєтеся робити ремонт, пропущені Важливі деталі можуть коштувати Вам кругленьку суму.

Купити квартиру - підводні камені

ЗображенняДля початку радимо Вам вирішити, що Ви збираєтеся купити квартиру самі (у Вас достатньо часу і терпіння), або краще звернутися до ріелтору. Краще вибрати гарне агентство нерухомості, та не витрачати свій час, але можна справитися своїми силами і купити квартиру без допомоги професіоналів.

Найбільше шансів купити квартиру через Інтернет, т. е. Ви шукаєте, організовуєте перегляди, перевіряєте документи, даєте завдаток і оформляєте угоду. По-суті це самі основні етапи покупки.

ЗображенняОпустимо подробиці пошуку і перейдемо до етапу переглядів. Перш ніж купити квартиру, її необхідно оглянути. Будь-яка дрібниця в цьому питанні має значення, наприклад килим або плями на шпалерах може прикривати цвіль від вогкості, чи промерзлу, потріскану стіну.

Про Ваше майбутнє оточенні розкажуть бабусі у дворі або консьєрж у під'їзді, Ви ж не хочете жити біля алкашів, скандалістів або собачо-кошачего притону :-), тому не соромтеся, розпитуйте всіх кого можете.

Перш ніж купити квартиру обов'язково потрібна юридична перевірка документів, переконайтеся, що квартира належить господареві, що всі господарі (якщо їх декілька), дізнайтеся чи є борги по комунальних платежах або борг перед податковою. І це далеко не повний перелік нюансів, які мають величезне значення. Саме з цієї причини рекомендуємо звернутися в агентство нерухомості.

Рада: до вибору агентства необхідно поставитися дуже серйозно, нехай це буде навіть рекомендований приватний ріелтор, але бажано щоб його рекомендували знайомі, які купили квартиру з його допомогою і залишилися задоволені.

ЗображенняКомісійні ріелтору або агентства нерухомості як правило, складають від 3% до 5% від ціни квартири. Незважаючи на те, що це не мала сума, Ви значно знижуєте ризик обману або помилки в оформленні документів.

Найчастіше комісію платить покупець, але іноді, ріелтори домовляються про комісійних з продавцями або в повному обсязі, або 50:50 з покупцем. Тобто якщо Ви збираєтеся купити квартиру відразу уточнюйте хто буде платити комісійні, Ви або продавець.

Грамотний ріелтор правильно проведе операцію, а якщо Ви хочете взяти кредит на квартиру, розрахує для Вас всі витрати і щомісячні платежі. Іноді у ріелторів є домовленості про особливі умови кредитування їх клієнтів в деяких банках.

ЗображенняКуплену квартиру Вам потрібно обов'язково зареєструвати. Державна реєстрація об'єктів нерухомого майна до 01 січня 2013 року здійснювалася в Бюро Технічної Інвентаризації місцевих органів виконавчої влади на підставі правовстановлюючих документів, виданих в нотаріальній конторі, за рахунок нового власника квартири.

Тепер з 01 січня 2013 року цю функцію будуть виконувати нотаріуси, і процедура спроститься. Щоб купити квартиру, не буде необхідності ходити в БТІ ні до операції, ні після неї.

Відразу після того, як нотаріус потавит відмітку про реєстрацію договору купівлі-продажу можна прописуватися і заселятися.