Різне

Особливості продажу земельних ділянок під забудову

Існує думка щодо того, що не кожна людина має комерційну жилку». Однак, як не крути, але з процесами купівлі-продажу кожна людина періодично стикається. Наприклад, продаж земельних ділянок.

Якщо вас цікавить енергозбереження, варто зазирнути на цей сайт tbstandart.com ви знайдете енергозбереження відмінної якості і за доступною ціною.

Багато хто впевнені, що зробити краще ділянку просто неможливо і потрібно продавати так, як він є. Однак якщо ділянка не підготовлений (кругом сміття, немає елементарної розмітки тощо), то висока ймовірність, що людина, вирішивши побудувати будинок з нуля буде прагне «збити» ціну.

Це за умови, що ділянка йому цікавий. В іншому випадку він навіть не подивиться в його бік. Фахівці «Метроплекс» відзначають, що грамотно підготовлений земельна ділянка – це вже половина угоди, навіть якщо на ньому можна побудувати лише проекти невеликих будинків. Ось і обговоримо питання грамотної підготовки ділянки.

ЗображенняПроектування і будівництво будинків під ключ

Збір документів для продажу земельних ділянок

За словами ріелторів, земельну ділянку з уже готовими документами може бути проданий значно швидше. Причина в тому, що збір документації займає досить тривалий період часу, а якщо людина вже замовив проектування і будівництво будинків у місті Харків або іншому регіоні, то чекати поки ви будете збирати документи навряд чи захоче. Збір документів поділяють на декілька етапів:

Наявність документів, які підтверджують право власності, або документи, що підтверджують надання вам земельної ділянки. У такому випадку вам просто потрібно оформити кадастровий номер.

Відсутність документів на право власності. Тут потрібно провести межування. Рекомендуємо замовити таку послугу, як геологія для будівництва. Маючи на руках більш розгорнуту інформацію по грунту на ділянці ви зможете тим самим зацікавити покупця.

Адже він зможе не витрачати свій час на геологічні вишукування, а відразу розглядати проект будинків і яка технологія будівництва буде найбільш доречною. Після цього, можна замовити вже точний розрахунок будівництва будинку. У Харкові такий розрахунок із задоволенням зроблять фахівці «Метроплекс».

Спірні моменти.

Сюди можуть входити питання вступу у права спадщини, спір між господарями, проживання одного із власників за межами України. Безперечно, всі ці питання цілком розв'язувані. Однак вони вимагають чимало часу, так і коштів.
Геологія для будівництва будинків з нуля в Харкові

Генеральне прибирання ділянки для продажу під будівництво будинку з нуля

Готуючи ділянку на продаж обов'язково наведіть на ньому красу. Правда, якщо для цього вам буде потрібно істотних витрат, то, звичайно ж, цього робити не потрібно. Адже, як зазначають досвідчені експерти з продажу земельних ділянок, самим головним фактором у формуванні ціни є місце розташування ділянки та документація на нього, щоб можна було відразу підбирати проекти заміських будинків.

Щодо прибирання, то тут мова йде про скошуванні бур'яну, за яким не видно, де ж знаходиться паркан сусідів. Одним словом, сміття прибрати все ж потрібно. Адже побачивши занедбану ділянку покупець може вимагати його прибирання знижку.