Різне

Котеджне селище таунхаусів Едем розвивається

План сучасного будівництва містечка базується на винесенні житлових будинків на периферію великого міста. Спочатку стали рости спальні райони, так називали мікрорайони, що розташувалися на місцях сіл, зосереджених поблизу столиці містечка. Ці райони в 20 один столітті розташувалися за Столичної кільцевої авто дорогою.

Так в Сім км по Куркінскому шосе в Красноградського районі в першій декаді 20 один століття був побудований житловий комплекс «Едем». Він був експериментальним і одним з перших переступили МКАД. Близькість Красногорського парку, річки Східної стали основною передумовою вибору місцевості, де розташувався дачний селище Едем. Влада планує сконструювати автотраси, які будуть з'єднувати шосе Ленінградський і П'ятницький із селищем. ЖК «Едем»Примикає до районів Мітіно і Куркино. Із західного боку «Едему» простягається величезне поле, де намічається будівництво іподрому.

Комплекс протяжністю 30 два гектар, обстроен котеджами, малоповерхового будинку, таунхаусамі. Забудови займають практично 6,5 га місцевості. Для кожного Чотириста таунхаусів у свою власність виділено до 5 соток землі. У житловому комплексі є 5 типів забудов (А, В, С, D, Е). Кожного типу будівель передбачено відповідна площа. Тип А - 100 шістдесят вісім кв. м, В - 100 дев'яносто кв. м, С - Триста вісім кв. м, D - 100 50 два кв. м, Е - Двісті 30 три кв. м.

Для будівель кожного типового проекту встановлені Три поверхи і гараж. При всьому цьому Один поверх - технічне приміщення і сауна, Два поверх - велика їдальня - кухня з площею 16,4 кв. м, яка виходить на лоджію; вітальня (31,7 кв.м). А на Три поверсі розміщуються ванні кімнати, дитячі, спальні приміщення і роздягальня. Таунхауси цегляні будівлі в стилі модерн.