Різне

Покрівельні конструкції для котеджу

Часто, при проектуванні котеджу або заміського будинку, постає питання - як приростити житлову площу приміщення, не порушуючи генерального плану? Одним з найбільш підхожих рішень може бути вірний вибір покрівельної конструкції, яка дозволить дуже відмінно використовувати хоч якесь вільне місце.

Система, в якій застосовується деревна обрешетка, мабуть, є самою потрібною при будівництві за кордоном, так як дає можливість використовувати для проживання місце знаходиться безпосередньо під покрівлею. Однією з більш легких в монтажі і дешевих, є стрімко збірна конструкція покрівлі, що представляє собою кроквяної-прогонів систему з каркасом в ролі несучого елемента. Кількість складових частин покрівельної конструкції знаходиться в залежності від загальної площі і конфігурації покрівлі приміщення.

В якості теплоізоляційного матеріалу вживається мінеральна вата, яка зроблена з базальтового волокна. Ізолятор укладається в простір між кроквами і захищається від води за допомогою пароізоляційної плівки. Далі встановлюється внутрішня лати - як база для оздоблення плитами з гіпсокартону або іншими матеріалами передбаченими дизайном котеджу. Чи не найменшої уваги просить і верхня сторона конструкції. Після установки контурній обрешітки і поперечної рейки встановлюється дахове покриття. При бажанні під покриттям можна прокласти додаткову термоізоляцію - це допоможе зберегти тепло в заміському будинку і зберегти на підігріві в зимовий період року.