Розны

barbershop

Чоловічі зачіски вимагають до себе не меншої уваги, ніж жіночі. Звичайно, спектр і велика кількість форм істотно поступаються вибору представниць слабкої статі, тим не менш, сильна половина людства також хоче мати стрижку, яка відповідає її іміджу.
Якщо вас цікавить barbershop, варто зазирнути на цей сайт zirulnik.com ви знайдете barbershop відмінної якості і за доступною ціною.
Якщо ви поки не можете знайти свого профі, яким станете довіряти, то не варто зневірятися і опускати руки. Перукарі на  Дніпрі стверджують, що для правильного вибору є ряд показників, за якими можна визначити вміння фахівця. В першу чергу слід звернути увагу на наявність сертифікатів, які підтверджують участь майстри в конкурсах, форумах, семінарах та інших практичних заходах. Обов'язково повинно бути портфоліо виконаних робіт спеціаліста. Також варто ознайомитися з відгуками та рекомендаціями, отриманими від минулих клієнтів.
перукар
На сьогоднішній день чоловічі зачіски мають достатню кількість різновидів. Хороший спеціаліст і справжній професіонал зобов'язаний без коливань запропонувати вам варіанти, що підходять індивідуально вашому типажем. При цьому він повинен триматися впевнено і викликати у вас враження майстри своєї справи, на якому можна завершити пошуки свого перукаря.
Шкідливі кліше
Існує такий стереотип, як вік. Тут далеко не все так однозначно. Дехто вважає, що молодих фахівців варто уникати відразу, тому як у них недостатньо досвіду. Інші думають, що варто утриматися від послуг майстрів старшого віку, так як вони не схильні до пізнання чогось нового, освоєння свіжих прийомів і сучасних технологій.
зачіска
Перукарі на Дніпрі радять ставитися до цього твердження не так однозначно. Сьогодні практика показує, що є багато молодих професіоналів, які перемагають у численних конкурсах, а деякі профі у віці проявляють інтерес до чогось нового і готові перейняти прогресивний досвід.
Які ще плюси у професіоналів?
Сьогодні є вже чимало фахівців, які не обмежують себе, роблячи тільки чоловічі зачіски. Для повного гармонійного образу варто знайти майстра, який пропонує і інші додаткові послуги. Перукарі у Києві рекомендують, наприклад, чоловічий макіяж. Дивно? Але ця послуга вже стала дуже популярною. Вона усуває часткові дефекти шкіри, змінює форму брів, бороди і вусів. Також прибирає набряки, темні плями під очима і так далі. Особа стає більш природним і привабливим. А ціна залишається досить прийнятною і буде по кишені будь-якому чоловікові.
Мабуть, кожна жінка хоч раз мріяла: «Хочу свій салон краси! Буду приходити туди коли захочу і робити те, що мені потрібно!»
А між тим салон краси — це бізнес. І кожна жінка відчуває на собі, коли цей бізнес ведеться неграмотно.
menslife.com
Скільки разів адміністратор салону назавжди відбивав бажання відвідувати його за одну хвилину розмови? Скільки разів після відвідування салону залишалося відчуття непрофесіоналізму в обслуговуванні? Скільки разів ви сумнівалися, чи треба йти в салон або краще сходити «до знайомої дівчини з соціальної мережі»?
А між тим практично завжди ваша незадоволеність відвідуванням салону — це помилка директора цього салону. Це він не знає, як вибудувати систему клієнтського сервісу. Це він не знає, як мотивувати персонал її дотримуватися. Це він в кризу піднімає ціни так, що ви точно ніколи до нього не прийдете. Це він не розуміє, а чому ж він дійсно краще цієї «знайомий перукар з соціальних мереж».
А все тому, що цьому треба вчитися. Треба постійно думати: «Як я можу поліпшити свою справу?»
Це характерно для кожної професії, а для послуг — «красивих послуг» особливо! — тим більше. Клієнт все відчуває! Він чи полюбить салон, або більше не прийде до нього ніколи.
1-2 жовтня в Мінську відбудеться перший в Білорусі форум салонного бізнесу. Директорів салонів з усієї нашої країни будуть вчити, як же правильно з нами працювати. Як зробити так, щоб ми завжди виходили з салону щасливі, впевнені в собі і такі жіночні, справжні. Якщо вас цікавить barbershop, варто зазирнути на цей сайт zirulnik.com ви знайдете barbershop відмінної якості і за доступною ціною.
І як зробити так, щоб ми завжди поверталися.
Такого форуму у нас ще не було. Але його нам не вистачало. Наші салони краси повинні розвиватися, повинні переймати щось нове, ефективне і сучасне. Адже немає межі досконалості. А в кризовий час тим більше не можна сидіти на місці, треба вчитися, знайомитися з новими методиками і обов'язково їх використовувати!
Останнім часом дуже популярно вирішувати важливі питання в Мінську. Ось і Professional Beauty Forum - 2015 з'їдуться одні з кращих експертів СНД. Сподіваємося, що вони допоможуть підняти наш салонний бізнес на новий, більш високий рівень. Адже так хочеться виходити з салону і відчувати, що тебе люблять!