Розвиток дитини

3:0 на користь штучних ялинок

Все ближче найголовніше свято року і все більше кількість людей стають перед вибором – яку ялинку купити. Особливо гостро стає це питання у тих сім'ях, де з'явився маленький дитина.

З одного сторони всім хочеться, щоб у домі приємно пахло свіжою ялинкою, а інший, молоді батьки побоюються контакту лісової красуні з малюком. Ось тут при детальному аналізі і виходить, що штучні ялинки виграють у живих з рахунком 3:0.

1:0. Штучні ялинки безпечні.

Штучну ялинку, у разі необхідності ви зможете помити навіть з миючими засобами. При цьому свіжа ялинка в даному випадку не може похвалитися своєю екологічністю. Ніхто вам не відповідь на питання, в яких умовах вона зберігалася і транспортувалася. А з урахуванням того, що ви придбати її швидше зможете десь на стихійних ялинкових базарах біля траси, то дуже сумнівно, що у вас буде роблення ставити таку живу красуню в своєму будинку.

2:0. Штучні ялинки красиві.

Ні для кого не секрет, що живыве ялинки не лише ідеальні з естетичний точки зору. Вони можуть бути злегка «лисими» або гілки у них можуть бути різної довжини. Крім того, багато ялинки продають з вже пожовклими голками, які починають опадати ще по дорозі до дому. Зі штучною ялинкою такого ніколи не станеться! Всі штучні ялинки рівні та надані виробниками в різній колірній гаммі і різного розміру. У вас є можливість вибрати саме ту ялинку, яка буде радувати око і органічно впишеться саме у вашу квартиру.

3:0. Штучні ялинки довговічні.

При тому, що живу лісову красуню вам доведеться купувати кожен рік, штучну можна придбати один раз і на багато років вперед. Вона не втратити свого первозданного вигляду, не зів'яне, не зіпсуватися і навіть через роки буде радувати вас своїм святковим і новорічних виглядом. А що стосується хвойного запаху, його можна отримати за допомогою хвойних спреїв або хвойного ефірної олії, кілька крапель якого ви можете капнути на аромалампу.

Читайте також: