Статті про будівництво

Пластикові вікна в будівництві заміських будинках будинках

Комфортне і затишне проживання в готовому заміському будинку багато в чому залежить від того, чи тепло в ньому. На цей фактор не в останню чергу впливають вікна, які встановлені у вашому домі. До того ж, гармонійно підібрані вікна і є одним з відповідей на питання, як красиво побудувати будинок для своєї родини.

Пластикові вікна з профілів VEKA

Якщо вас цікавлять (пластикові вікна з профілів VEKA) пластиковые окна из профилей VEKA, варто зазирнути на цей сайт veka.ua ви знайдете пластиковые окна из профилей VEKA відмінної якості і за доступною ціною.
 
У зв'язку з цим ще на стадії розробки навіть недорогого проекту одноповерхового будинку треба спроектувати, які вікна будуть в ньому. Варто взяти до уваги, що пластикові вікна для приватного будинку істотно відрізняються від тих, які монтують в міських квартирах.
 

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ДЛЯ ГОТОВОГО ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

 
будинок 6х6Незалежно від того, чи будуєте ви дачний будинок 6х6 з мансардою для літнього відпочинку або постійного місця проживання розкішний 2х поверховий будинок з мансардою підбирати пластикові вікна потрібно згідно з певними критеріями.
Головна умова конструкції при будівництві заміських будинків – це їх протизламність. Сучасний ринок пластикових вікон пропонує різноманітні захисні плівки, якими обклеюють склопакети або вибирають спеціальне скло, що володіє протиударними властивостями.
 
В обов'язковому порядку вибрані склопакети повинні зберігати тепло, так як це одне з основних умов в приватному будинку. У зв'язку з цим краще вибирати максимально енергоощадний варіант, які виготовляють із застосуванням спеціальних технологій. Найбільш ефективно допоможе зберегти тепло і кількість камер, чим їх більше, тим краще.
 
пластиковые окна из профилей VEKAНе остання роль відводиться і красі вибраних вікон вони повинні максимально гармонійно вписуватися в стиль будинку. Наприклад, для будинку з мансардою та з еркером потрібно підбирати ще й ті, які підходять за формою, щоб максимально ефективно пропускати світло в приміщення. Це можливо завдяки стрімкому зростанню сучасних технологій. Додати естетичність і якусь родзинку можна за допомогою спеціальної плівки, вітражних візерунків і стильних штор.
 

ПОЗИТИВНІ БОКУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ПРИ БУДІВНИЦТВІ КОТЕДЖУ ПІД КЛЮЧ

 
пластиковые окна из профилей VEKAБезперечно, в заміському будівництві котеджів під ключ пластикові вікна займають лідируючі позиції. Їх перевага очевидна, а саме забезпечення високої герметичності, завдяки цьому в будинок не проникає сторонній шум і пил. В процесі експлуатації вікна з ПВХ не потребують додаткового догляду і зберігають свій естетичний вигляд протягом усього періоду. Взимку їх не потрібно утеплювати.
 
Доглядати за вікнами з пластика зовсім просто. Вони завжди комплектуються москітними сітками, які перешкоджають проникненню комах в будинок.Це особливо актуально длядачного будинку 6х6 з мансардою. Варто виділити і безперечна зручність відкривання вікон ПВХ, а саме можна відкрити його в будь-якій площині.
 
пластиковые окна из профилей VEKAПластикові вікна можуть бути виконані в різній колірній гамі, що дозволяє їх навіть успішно застосовувати в готових проектах дерев'яних будинків, так як вони зможуть гармонійно вписатися в дизайн. Вікна мають чималий термін служби, який обчислюється в кількох десятках років.
 

НЕДОЛІКИ ВІКОН ІЗ ПВХ ПРИ БУДІВНИЦТВІ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ

 
Як і всі конструкції пластикові вікна мають свої негативні сторони, про які потрібно знати, перш ніж їх використовувати при будівництві заміських будинків.
  • Складності у підтримання необхідного рівня вологості. Досить часто в приміщення створюється парниковий ефект.
  • Вікна з ПВХ практично не підлягають ремонту. У разі якого-небудь дефекту потрібно буде змінити повністю раму.
  • Віконні рами, що виготовлені з полівінілхлориду при температурних змінах змінюють свої фізичні параметри. При високих температурах вони досить сильно розширюються, а при морозі – стискаються. Це факт знижує їх якісні характеристики.
  • Висока електростатична вікон, з-за якої рами притягують пил і досить швидко забруднюються.
 
Підводячи підсумки вищесказаного можна сказати, що при будівництві приватного будинку під ключ пластикові вікна відмінне рішення, так як при максимальній кількості достоїнств вони володіють мінімумом недоліків.
Не секрет, що будівництво задоволення не з дешевих, тому одні керуються своїми фінансовими можливостями, другі – прислухаються до рекомендацій своїх знайомих, а треті і зовсім досконало вивчають дане питання. Експерти «Метроплекс» вирішили допомогти розібратися які вікна краще встановлювати, починаючи будівництво котеджів.
 

ВИБИРАЄМО ВІКНА ДО ПОЧАТКУ БУДІВНИЦТВА

 
пластиковые окна из профилей VEKAВтілюючи в життя індивідуальні проекти приватних будинків або готові планування спеціаліст «Метроплекс» постійно чують від своїх клієнтів дуже хвилююче питання, а які вікна краще всього встановити в новому житлі. Як показує практика, думки вельми різняться і в цілому кожен правий по-своєму.
Багато сучасні забудовники добре знайомі з дерев'яними вікнами, тому всіх їх недоліки чудово відомі – від зміни рівня вологості розсихаються і деформуються рами, в результаті цього вони пропускають холод і від них мало пуття.
 
У зв'язку з цим, близько 80% людей все більше вибирають вельми популярні сьогодні пластикові вікна, які зберігають свою конфігурацію незалежно від температурних змін і рівня вологи. Проте чи так це насправді, як розповідають виробники металопластикових віконних конструкцій. У цьому варто розібратися перед тим, як починати будівництво котеджів.
 
пластиковые окна из профилей VEKAДля визначення, які вікна краще використовувати, проводячи будівництво будинків, необхідно проаналізувати виріб на однаковому рівні якості.Беремо, наприклад, низька якість. Адже саме цей варіант добре відомий усім. Серед недоліків бюджетних вікон ПВХ виділяють:
Механізми, що відповідають за роботу вікон досить швидко виходять з ладу. В результаті цього з'являються ті ж протяги.
 
Так, спочатку можна все це відрегулювати, а в подальшому вам допоможе лише заміна фурнітури. Віконні рами від сонячних променів набувають жовтий колір. Та й дерев'яні рами з часом втрачають свій зовнішній вигляд, але їх можна привести в божеський вигляд. Якщо ж фарбувати пластикові рами, то ми отримуємо ті ж дерев'яні вікна. І в чому сказати відмінність? Адже пластикові вікна вибирають з-за їх зручності.