Статті про будівництво

Квартира в новобудові

ЗображенняПокупка квартири в новобудові тільки на перший погляд може здатися безпечним рішення.
Если вас интересуют новостройки, стоит заглянуть на этот сайт www.batkivshchyna.com.ua вы найдете За новостройкой — в Бровары! Почему инвесторы выбирают «Лесной квартал» очень выгодно для вас.
Квартира в новобудові які ризики придбання і особливості
Але щоб не потрапити зненацька, варто ретельно підійти до вивчення всіх аспектів укладання угоди.
Компанія-забудовник може, отримавши деяку суму грошей, випаруватися, так і цілком ймовірно, що будівництво зависне в повітрі. Зробити нічого не зможе жоден обдурений чоловік, який звернувся у фірму-забудовника. Щоб потрапити в ряди щасливих покупців вдалих квартир, рекомендується дізнатися поради, наведені нижче.
Придбання квартири в споруджуваному будинку
Перед тим, як вирішите укласти договір з компанією-забудовником:
Вивчити велику кількість інформації про організацію. Для цього варто відвідати офіційний ресурс фірми, особисто з'їздити до об'єкта, де ведуться роботи. Корисно поговорити з робітниками на будівництві, з'ясувати, як йдуть справи з зарплатою, чи відповідають виконані роботи планом.
Провести аналіз вартості пропозицій.
Вартість новобудови Фрунзенський район буде змінюватись на увазі розташування квартири, а також прикладеної інфраструктури, надійності компанії-забудовника та інших факторів. Варто розуміти, що дорожче однокімнатної буде коштувати квартира трикімнатна новобудова навіть якщо буде одного типу.
Вивчити всі документи організації (статут, свідоцтво держреєстру, ОГРН та ІПН, а також представника організації на рахунок права ведення переговорів.
Вивчіть ліцензію на забудову, дозвіл на ведення будівельних робіт, проект.
Взяти договір і ознайомитися з ним у домашніх умовах. Важливо проконсультуватися з юридично уповноваженою особою, яка допоможе знайти всі приховані пункти, що будуть непомітні непідготовленій людині. Це дозволить виключити неприємності в майбутньому.
ЗображенняНе менш важливим буде перевірити право забудовника на ділянку землі, де будуть зведені новобудови метро Фрунзенська, цільове призначення. Якщо земля буде ставитися до сельхозназначению, то заселитися в свою квартиру буде проблематично.
У разі ведення будівництва будинку за участю державних органів влади, потрібно впевнитися, щоб компанія має договір з госвластью, в зворотному випадку, ваша житлоплоща може бути в майбутньому продана без участі власника.
Обов'язково перевірте повноваження особи, що представляє фірму-забудовника під час переговорів, а також буде ставити підпис у договорі. У разі проблем, знайти непрацюючого співробітника фірми, щоб повернути належні вам кошти, буде просто неможливо!