Статті про будівництво

Новостройка в Киеве

ЗображенняЯк правильно вибрати квартиру в новобудові і не інвестувати в проблемний об'єкт на первинному ринку нерухомості? Які дозвільні документи повинен мати забудовник?
Если вас интересует новостройка в Киеве, стоит заглянуть на этот сайт malahyt.com.ua вы найдете новостройка в Киеве отличного качества и по доступной цене.
ЗображенняНестабільність банківської системи та економічна криза змушує задуматися багатьох громадян України про те, куди вкласти гроші, щоб їх не втратити і заробити на інвестиції. На думку експертів, одним з найбільш вигідних варіантів капіталовкладень є первинний ринок нерухомості.
Це обумовлено тим, що вартість квадратного метра житла з моменту початку будівництва до моменту здачі об'єкта зростає на 20-30%.
ЗображенняЩоб правильно вибрати квартиру в новобудові і не інвестувати в проблемний об'єкт, потрібно як мінімум розуміти, які дозвільні документи повинен мати забудовник.
На жаль, повний і точний перелік таких документів вказати досить важко, так як все залежить від конкретного випадку.
Якщо інвестор сумнівається, то краще «переплатити» і обов'язково проконсультуватися
ЗображенняНа ринку України є компанії, наприклад Constructive Lawyers, які спеціалізуються на аналізах ризиків при покупці новобудов.
Як правило, основний набір документів повинен бути таким:
1) Документи на землю (оренда або право власності). Необхідно перевірити цільове призначення землі;
2) Містобудівні умови та обмеження;
3) Декларація про початок будівельних робіт або експертний звіт + дозвіл на будівництво (якщо будується ЖК 4 або 5 категорії складності);
4) ТУ (технічні умови) на підключення комунікацій;
5) Договору між забудовником та генпідрядником. У генпідрядника обов'язково повинна бути ліцензія на будівництво. Забудовник також може бути генпідрядником;
6) до Договору між забудовником і тією організацією, яка бере гроші у приватних інвесторів. Це, як правило, або фонд, або фінансова компанія.
ЗображенняЯкщо якихось документів немає (зазвичай у відділах продажів кажуть "поки немає, але робиться"), або якісь права отримані "за рішенням суду" в інших регіонах (наприклад в селі Красне Львівської області для РК в Києві), то це свідчить про високі ризики появи великих проблем.
ЗображенняЗ попередньої перевірки інформації також можна порадити інвесторам:
1) Ознайомитися з розділом "ризики інвестування" на сторінці РК в каталозі новобудов - там є аналіз потрібних документів для початку будівництва;
2) Почитати огляди таємного покупця на блозі «Де в Києві жити добре?»;
3) Почитати відгуки та коментарі у зазначеному вище блозі і на форумах.
Сподіваємося, що дана інформація допоможе убезпечити себе від вкладення коштів в проблемні об'єкти первинного ринку нерухомості. Вдалих Вам інвестицій!