Статті про будівництво

EvroKrovlya лутшая металлочерепица в Одессе

ЗображенняЕсли вас интересует металлочерепица в Одессе, стоит заглянуть на этот сайт http://evrokrovlya.com.ua/krovelnyie-meterialyi/metallocherepitsa/ вы найдете металлочерепицу отличного качества и по доступной цене.
 
Так, підніматися зайвий раз на дах краще не варто – в ідеалі, акуратно встановити покрівлю і благополучно про неї забути до пори до часу, ціліше буде. Хоча які-небудь природні явища та стихії нашкодити покриттю не зможуть.
 
Лідируючі позиції на українському ринку покрівельних матеріалів займає фінська металочерепиця. Продукція нашого північного сусіда відрізняється широким вибором і різноманітністю товарів за зовнішнім виглядом і технічними характеристиками, а так само високим, європейською якістю.
ЗображенняКрім того, однією з основних причин, що пояснюють таку популярність фінської покрівлі в Одесі, є географічна близькість, за рахунок чого доставка товарів до будівельних магазинів країни не вимагає занадто великих витрат.

Особливості матеріалу

Перш ніж обговорити переваги фінської покриття, необхідно розглянути його відмітні особливості в порівнянні з іншими видами європейських продуктів.
Ще в часи перебудови найбільш прозорливі фінські бізнесмени змогли вірно оцінити перспективи розвитку покрівельного бізнесу в нашій країні і почали безпосереднє освоєння ринку. Велика частина фірм та торгових марок придбала популярність в Одесі саме в той час (наприклад, ЕвроКровля).
Зображення
Будівельні матеріали, створені для погодних умов однієї країни, прекрасно витримають снігопади, морози і відлиги іншого.
Тим більше що в більшості інших європейських країн клімат є більш теплим, що робить поведінку покрівельного покриття, виробленого там, досить непередбачуваним в наших умовах.

Переваги фінської металочерепиці

Відмітні особливості матеріалу формуються вже на стадії прокату сталі. Виробництво влаштовано таким чином, щоб кінцевий продукт був досить м'яким для профілювання, гладким для якісного нанесення верхнього шару покриття і в теж час жорстким і міцним для довготривалої експлуатації на даху і опору суворим кліматичним умовам.
ЗображенняВсі етапи виготовлення контролюються спеціалізованої комісією, яка покликана стежити за якістю майбутньої металочерепиці на різноманітних виробничих стадіях. В результаті матеріал виходить міцним, надійним, з однорідною забарвленням без відшарувань.
Наприклад, покриття українського виробництва часто іржавіють і вицвітають, що проявляється на аркушах некрасивими плямами.
ЗображенняПодібні проблеми виникають при неправильному використанні грунтовки (помилки в розрахунках кількості суміші). Крім того, пласти різних виробничих партій також можуть дещо відрізнятися відтінками, тому українську продукцію рекомендується купувати матеріал «в один захід», так що необхідно відразу вираховувати точну кількість продукції у відповідності з розмірами кожного аркуша.
З фінської металочерепицею таких проблем не виникне – партії прокату на протязі десятків років залишаються ідентичними.
Ламаєте голову над вибором виду металочерепиці? Що ж, справа дійсно серйозна.
Якщо ви будуєте будинок не на рік, а на багато років, то економити на матеріалах не варто.
Композитні покрівельні металопокриття вважаються елітними та продаються за ціною від 360 руб. за аркуш (і - від 650 руб. за м. кв., так як листи невеликі). Ціна кусається, але вона виправдана. Чому - зараз пояснимо.

Покращена структура

ЗображенняКомпозитне покриття має дуже складна багатошарова будова. Кількість шарів варіюється в залежності від марки і може досягати восьми-десяти шарів.
В основу закладається сталева пластина. Її з обох сторін обробляють сплавом з алюмінію, цинку і кремнію (або, якщо користуватися термінологією - алюмоцинком). Цей склад дуже ефективно захищає сталь від корозійного руйнування. Подібне покриття в сім разів надійніше, ніж традиційне цинкове.
Додатковий захист від іржі забезпечує шар акрилу. Обов'язковою прошарком є клеюча основа, на яку наносяться кольорові кам'яні гранули (як правило - натурального походження).
З листами продаються профілі аналогічного тони. У комплексі вони досить достовірно імітують натуральну керамічну або цементно-піщану черепицю, але при цьому дозволяють уникнути її основного недоліку - надмірної ваги.
Композитна металочерепиця набагато важче звичайної.

Практично відчутні переваги

Склад визначає властивості. Матеріал служить дуже довго. Невипадково окремі виробники впевнено дають на нього піввікову гарантію.
Кам'яна посипання створює рельєфну фактуру, і це надає покрівлі елегантний, підкреслено благородний вигляд.
Зменшені параметри аркуша по-своєму зручні. Такі листи легше підганяти за розміром, відходів від дорогого покриття майже не залишається.
ЗображенняЩе один плюс: багатошаровість глушить шуми. Вас не буде мучити занадто гучний звук дощу або тупіт ворон.
Яким виробникам розкішної продукції слід довіряти?
Назвемо для прикладу кілька авторитетних імпортних фірм:
Ahi Roofing (нова Зеландія);
Metrotile (Бельгія);
Roser (корейська фірма, яка виросла з новозеландської);
Kami (Швеція).
Ми перерахували саме закордонні компанії, так як у них більше досвіду в справі виробництва металочерепиці.