Статті про будівництво

Квадрати і шестигранники

Компанія «Метаекс» поставляє металопрокат та вироби з нього на столичний ринок уже понад 20 років. На даний момент вона пропонує своїм покупцям різні види і форми металопрокату, в тому числі і таку затребувану продукцію, як квадрати і шестигранники, які купуються для використання у всіх галузях будівництва, промислового виробництва і народного господарства.

До такого виду металопрокату як квадрат відноситься квадратний гарячекатаний прокат, зроблений відповідно до ГОСТ 535-88.

Цей вид прокату виготовляється і поставляється на продаж в прутах. Може бути з готельного замовленням виготовлення прокату зі стороною квадрата до 14мм в мотках.

Шестигранне виріб з металопрокату - це металевою пруток, який має 6 граней і представляє в перерізі шестигранник. Особливим вимогою до шестигранник є його висока стійкість до корозії, тому що в індустрії, він, в головному застосовується в брутальних середовищах. Для його виробництва використовують високолеговані, жаростійкі сталі з додаванням нікелю та марганцю.

Сталь з прокаткою найвищої точності маркується літерою А, завищеною точності - літерою Б, звичайної точності - літерою А.

Гарячекатаний квадратний прокат виготовляють із сталі вуглецевої звичайної, також з низьколегованої сталі. Вироби бувають завдовжки від Два до 12м.

Клієнт може придбати не тільки лише квадрати і шестигранний прокат, та й поковку 40х, також інші види поковок, наприклад, поковка зі сталі, кування штампована. Всі ці металовироби у великому асортименті представлені на скарбах компанії.

Поковки із квадратних заготовок придбати можна, оптом, маленьким оптом і навіть в роздріб. Якщо покупцеві потрібен певний розмір, то компанія «Метаекс» виконає для нього різку металу з впровадженням високоточних і швидкісних стрічкових пилок. Зараз можна придбати рівно потрібне для вирішення завдання кількість металу, а не отримувати додаткове і непотрібне кількість металу. Продаж поковок здійснюється як самовивозом, так і з організацією доставки для великих оптових партій. Пропоновані компанією ціни на Квадрати і шестигранники є на сьогодні одними з найнижчих в Москві, вироби мають гарантовано високу якість, вони зроблені з найкращих марок сталі і служать гарантом надійності та фірмового властивості кампанії.