Статті про будівництво

Квартира-студія в Лондоні мрія росіянина.

Зараз нові комфортні формати житла знаходять популярність в Росії, і багато хто з нас вважають за краще придбати квартиру-студію, де стає можливим виконати перепланування на власний розсуд або кинути просторе і багатофункціональне приміщення. Такий вид житла був запозичений росіянами у держав заходу, де квартира-студія здавна вже не є чимось особливим.

Навпаки, нерухомість в Лондоні в такому форматі є одним з найдосконаліших варіантів. Може бути, ось тому наші співгромадяни, які вирішили придбати квартиру за кордоном, часто також вибирають саме такий варіант покупки.

Спочатку вільне місце приваблювало творчих натур - це були живописці або музиканти, і назва «студія» на сто відсотків відповідало їх стилю життя. У просторому приміщенні межі між творчістю та щоденним побутом, стираючись, дозволяли на сто відсотків віддаватися мистецтву. Але бажання зробити квартиру по своїй унікальній ідеї притаманне багатьом людям - адже кожен з нас незвичайний, і дуже хочеться, щоб ексклюзивний вид приміщення відбивав особисті риси вдачі його володарів. Тому зараз квартира студія - це мрія для людини практично будь-який професії.

І все ж прибрати квартиру-студію в Лондоні, слід уважно поставитися до ряду організаційних моментів. А саме, слід дізнатися, чи справді Ви можете зробити житло своєї мрії в цьому прекрасному містечку. Адже будь-яка перепланування квартири просить узгодження з компетентними органами, а у випадку, якщо нерухомість купується на правах лізгольд - з конкретним власником будинку, в якому розміщується обрана квартира.

Купуючи квартиру, дуже важливо передбачити майже все. Це не тільки лише всі можливі юридичні нюанси для укладання угоди, але також і конкретні моменти - а саме, особливості обраного району, стиль життя найближчих сусідів, інфраструктура кіл і багато іншого. Безумовно, практично будь-який район Лондона зараз відповідає всім найважливішим аспектам євро рівня життя, і все ж, бажаючи придбати квартиру в Лондоні особисто собі, варто поставитися до дорогої покупки особливо серйозно. Якщо ж нерухомість купується для наступної здачі в оренду, продумати варто й інший вагомий фактор - а конкретно, відшукати грамотного і компетентного представника, який буде вирішувати всі питання конкретно на місці, якщо Ви припускаєте жити в Росії.

Власна квартира-студія в Лондоні - Це не просто нерухомість за кордоном, адже для багатьох покупців таким макаром здійснюється їх давня мрія. Воістину європейська життя за всіма імовірним еталонам, приголомшливі види з вікна і абсолютна свобода для творчості в дизайні інтер'єру - все це робить квартири-студії в Лондоні одними з найбільш привабливих пропозицій на ринку нерухомості!