Статті про будівництво

Квартири в новобудовах Сокола - яку обрати

У Соколі вже багато років будівництвом житла займається один великий місцевий забудовник. Маючи за плечима багатий досвід, сувору речову і виробничу базу, великий штат професіоналів і будівельників, ця компанія-монополіст вибудувала багато нових будинків в Соколі.

Если вас интересует купить любой диплом, стоит заглянуть на этот сайт diplom7.com вы сможете купить любой диплом отличного качества и по доступной цене.

Були забудовані цілі мікрорайони - Наугорскій, Зареченский. Квартири в новобудовах Сокола розпродавалися, як гарячі пиріжки.

На даний момент темпи будівництва в нашому містечку істотно знизилися. Про причини такого зниження писалося багато, тому не будемо тут торкатися дану тему. Нові квартири в Соколі на даний момент стають предметом підвищеного попиту по ряду моментів. Поговоримо про це докладніше.

По-1-х, нове житло завжди краще в силу власної новизни. Свіжозбудовану будинок, побудований без порушень і з впровадженням нових технологій, забезпечить власникові безпроблемне існування протягом багатьох років. Сучасні матеріали, комунікації та інше устаткування знімуть багато завдань, характерні вторинного житла.

По-2-х, нові квартири будують за новими вдосконаленим планувань. Сучасні двокімнатні квартири мають загальну площу, рівну площі 3-кімнатної квартири в будинках 80-х років будівництва. Це дозволяє більш комфортабельно організувати своє особисте життя.

В-3-х, при придбанні новобудови в Соколі на даний момент стало можливим звернутися в банк за отриманням кредиту для оплати покупки. Умови кредитування повністю демократичні, початковий внесок невеликий. І ніхто вже не згадає, що зовсім недавно банки просто не давали таких кредитів.

В-4-х, новенька квартира є непоганою інвестицією вільних коштів. Купуючи квартиру в новобудові, нові володарі часто не планують проживати в ній, а мають намір здати в найм. таким чином, дорожчаючи рік від року, така квартира оплачується наймачем за технічний сервіс і комунальні послуги, перебуває під наглядом, та ще приносить власникові певний дохід у вигляді орендної плати.

Підвищений попит на нові квартири в Соколі обгрунтований не тільки їх недоліком, та й усіма вищезгаданими причинами. Раз на день до нас в агентство нерухомості "Город" приходять громадяни з бажанням придбати квартиру в новобудові Сокола. Але не для всіх, на жаль, знаходиться житло, відповідне їх вимогам, не у всіх вистачає коштів для покупки бажаного.

Будівництво у Соколі не закінчилося. Воно триває, але поки дуже неспішними темпами. Ми покладаємо надії, що в найближчі роки ситуація зміниться, і тисячі орловських сімей справлять новосілля в нових комфортабельних квартирах.