Статті про будівництво

Керамічна плитка створення, види

Без плитки на базі кераміки зараз не відбувається жодне будівництво. Якщо для зовнішніх робіт ще можна застосувати інші матеріали, то у внутрішній обробці цей матеріал по праву займає перше місце.

Характеристики плитки

Такий популярності глиняна плитка повинна власної технології виробництва.

Суміш зі спеціальної глини, піску і мінеральних добавок пресується під високим тиском і потім обпалюється в печі при температурах вище Одна тисяча 100 ° С. Готовий виріб має низьку пористість, високу міцність і красиву зносостійкість.

Даний матеріал обробки має гарні вологовідштовхувальні властивості, відмінно чинить опір хімічно активним речовинам (луги і підстави), просто переносить низькі і високі температури. На даний момент розроблені різні технології виробництва, які дозволяють зробити упор на конкретне властивість і при всьому цьому істотно не знизити інші властивості. Тому є різні види спец керамічної плитки, за допомогою яких обробляють фасади та цоколі будівель, підлоги в технічних приміщеннях, підлоги в публічних місцях, облицьовують басейни, каміни і т.дkeramicheskaya-plitka.

Крім цього, завдяки введенню мінеральних барвників та спеціальній обробці, можна отримати поверхню з різними декоративними якостями. Зовнішній вигляд виробу може імітувати не тільки натуральний камінь, але навіть дерево і шкіру. Створюються спеціальні дизайнерські колекції, в які входять набори для облицювання стін і підлоги. Також може бути замовити набір оздоблювального матеріалу з незвичайним малюнком.

Головні види

Розрізняють декілька головних видів керамічної плитки:

- Бикоттура - має відмінні декоративні властивості, але дуже середню зносостійкість. Рекомендована для облицювання стін, в деяких випадках може використовувати для укладання підлоги. Головне умови для таких робіт - відсутність абразивних частинок. Іншими словами, така підлога не можна стелити в публічних місцях або в передпокоях, де велике навантаження і багато піску і пилу.

- Монокоттура - володіє більшою зносостійкістю і міцністю. Зазвичай вживається в якості підлогового покриття в місцях з насиченою навантаженням. Може застосовуватися в загальнодоступних місцях, наприклад, магазинах або муніципальних установах. Є особливі морозостійкі види даної кераміки, що дозволяє використовувати їх для фасадних робіт. За своїми механічними властивостями і терміну службу поступається керамограніту.

- Керамограніт - може застосовуватися як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт будь-якої складності. Міцний і довговічний, його можна використовувати навіть у якості покриття для тротуарних доріжок.