Статті про будівництво

Глиняна черепиця Braas

Черепиця - Покрівельний матеріал, випробуваний часом і зараз залишається синонімом природного захисту і краси.
Глиняна черепиця Braas робиться з глини, властивості якої нагадують фармацевтичну природну глину.
Цей покрівельний матеріал присвоює нашому даху традиційне чарівність, теплоту і відчуття безпеки.

Вона захоплює великою кількістю форм і забарвлень, завдяки яким ви зможете зробити персональну неповторну покрівлю, згідно вашим задумам і побажанням.

Гідності глиняної черепиці Braas:

1)    Передача традицій. Вже багато століть людина покриває дах глиняною черепицею. Цей матеріал продовжує і до наших днів захоплювати власної виразністю і теплом, оксамитово ласкавою фактурою. Від власного традиційного походження до сьогоднішнього дня вона зберегла свою чарівність.
2)    Перепереконання своєю красою. Вона вражає різноманітністю форм і забарвлень. Глиняна покрівля - це синонім особистої творчості, яка перетворює будь-якій будинок, надаючи йому унікальний унікальний вид.
3)    Синонім природної привабливості. Кераміка завжди виготовлялася з глини придбаної природним методом. Велика частина глини видобувається з кар'єрів у Німеччині. За складом вона схожа глині ​​з аптеки.
4)    Гарантований довгий термін служби. Виняткова надійність і якість глиняної черепиці Braas підтверджується 20-річною гарантією на матеріал і додаткової 10-річною гарантією на морозостійкість відповідно до міжнародними документами. У черепиці Braas морозостійкість передбачає Одна тисяча циклів безперервного відтавання і заморожування.

На місцевості України глиняна черепиця Braas з'явилася в Одна тисяча дев'ятсот дев'яносто вісім році і з того часу вона користується великою популярністю в українського споживача, стала фаворитом продажів, самої потрібної торговою маркою.

Вона дуже стійка до біо впливу, сонячної радіації, вітру, дії хімічно агресивних речовин  та ін.
 Глиняна черепиця Braas ординарна в монтажі, просто адаптується до деформацій, які відбуваються з покрівлею при усадці. У неї низька теплоємність і тому вона робить здоровий мікроклімат в приміщеннях. На фірмі єврочерепицею більш Одинадцять виробників кераміки.

Глиняна черепиця - це справжнє німецьке якість і функціональність.
Глиняна черепиця Braas - це ідеальний зовнішній вигляд і рекордна довговічність.