Статті про будівництво

КЛІНКЕР і прекрасно, і міцно

клінкерЗавдяки власний міцності і екологічності, найвищій функціональності і декоративності, клінкер здавна вже зарекомендував себе як чудовий матеріал для дизайну будь-якої ділянки, будь то в межах міста або на тлі природних пейзажів.
Клінкер створюють з особливих видів глини, обпікаючи її при температурі близько Одна тисяча триста градусів.

Если вас интересует купить любой диплом, стоит заглянуть на этот сайт diplom7.com вы сможете купить любой диплом отличного качества и по доступной цене.

Найвища температура дозволяє отримати не просто матеріал обробки завищеною стійкості, та й сировину з вражаючою здатністю влагопоглощенія, яке відмінно реагує на температурні коливання. Будматеріали з цегли стійкі до різного виду забруднень, навіть до впливу масляних сумішей і кислот.
На ринку декоративних матеріалів обробки клінкер представлений практично у всій палітрі кольорів. Тон цегли знаходиться в залежності від сорту і складу глини, від технології виробництва і від використання того чи іншого фарбувального пігменту. Колір його дуже стійок і фактично не змінюється в процесі експлуатації.
 Клінкер відмінно змішується з іншими декоративними матеріалами обробки, особливо з деревною породою і натуральним каменем. Це дає великі можливості реалізації креативних ідей конструктора або дизайнера.
В оформленні земельної ділянки він  вживається у вигляді клінкерної цегли, бруківки і плитки. Його можна використовувати як матеріал для будівництва, мощення і облицювання. Клінкерна цегла відмінно підходить для зведення малих будівельних об'єктів - бордюрів, альтанок, камінів, барбекю, зборів та грилі.
 Бруківка з нього бездоганна для мощення доріжок і під'їздів, майданчиків і патіо. Для пристрою ступенів передбачені особливі елементи, але можна використовувати і еталони стандартних розмірів. Щаблі з міцного цегли не ковзають. По дорозі, вимощеній клінкерною бруківкою, можуть їздити навіть багатотонні вантажні машини. Дуже красиво виглядають поверхні, вимощені клінкерною цеглою, але вони не так стійки і міцні. Мостовий клінкер фактично не боїться впливу атмосферних причин.
Для оздоблення та облицювання поверхонь найдоцільніше використовувати цегляну плитку. Вона володіє високою зносостійкістю і фактично нечутлива до перепадів температур. Клінкерна плитка буває підлогової і фасадної.  Плитка на підлогу нерідко вживається в оформленні терас. Облицювальна плитка з клінкеру відмінно укладається як на клеей, так і на цемент.
При використанні клінкеру важливо знати, що колір матеріалу в різних партіях може мало відрізнятися. Тому рекомендується отримувати ту кількість клінкеру, якого для вас буде досить для дизайну того чи іншого об'єкта. Якість клінкеру можна з легкістю знайти самостійно. Для цього досить постукати по ньому цвяхом. Чим вище тон извлекаемого звуку - тим краще матеріал.