Статті про будівництво

Кування в ландшафтному дизайні приміського ділянки

Авторська кування металу - часта складова сучасних рішень в ландшафтному дизайні, особливо при обсутройстве приміського будинку. Про ландшафтному дизайні слід поміркувати ще на початкових етапах будівництва. Хвіртка, обвита розкішним «квітучим» залізним повоєм, мала кована альтанка, комфортна лавочка, декоративний місток, перекинутий через маленьке озерце, ковані статуї, що зображують казкових героїв і тварин ...

Що краще цього підкреслить природну красу рослин, кущів і дерев на місцевості приміського ділянки?

Кування - Дуже стареньке ремесло зі своїми, століттями випробуваними традиціями, яке в наші дні переживає розквіт. І не дарма: в нашій країні, де перепад температур протягом року домагається сімдесяти градусів за Цельсієм, не будь-який матеріал витримає незмінне знаходження на відкритому повітрі. А кування, особливо якщо її обробити спеціальними захисними складами, чи не побоюється ні дощику, ні граду, ні морозу, ні спеки. Особливо значиму цінність авторським кованим виробам присвоює те, що вони завжди робляться вручну, їх дизайн неодмінно унікальний і, залежно від таланту коваля-майстри, володіє високою художньою цінністю. Тільки уявіть, у Вашому саду або біля будинку може здатися справжній витвір мистецтва!

Для досягнення оптимального ефекту все залізні елементи ландшафтного дизайну повинні перебувати в гармонії із загальним оформленням саду, також з будівельним стилем прилеглого будови. Відзначимо, що в художньому куванні металу дуже популярні рослинні мотиви, і це добре поєднується з ансамблем розквітаючих рослин і доглянутих клумб в саду. Куванням декорують не тільки місцевість саду, та й сам будинок. Прекрасні віконні решітки, двері, ажурні загородження балкончиков, художня кування сходових перил, провідних на дах, кований флюгер - це не повний перелік предметів, які роблять навколишній простір витонченіше і багатше, навічно виганяючи невеселу утилітарність.

Поєднуючи ковку з іншими матеріалами, наприклад, з каменем, деревом і склом, надаючи їй різні кольори за допомогою фарбування, можна досягти ще більшого контрасту і отримати в кінцевому підсумку шедеври на будь-який смак і колір. При покупці кованих виробів для с воего приміського котеджу, саду або прибудинкової території, слід чітко усвідомлювати, що штамповані деталі - це не є унікальна, авторська кування і естетична цінність їх дуже невелика. А якщо для вас зацікавлюють ексклюзивні творчі роботи, то їх можна подивитися на веб-сайті галереї художньої ковки Кузьми Ткача www.tkachkuzma.ru.