Статті про будівництво

Конструктивізм - архітектурне і дизайнерське перебіг. Фахверкові будинку вам і вашій сім'ї

Конструктивізм - красномовне дизайнерське напрямок минулого століття, що здалося в нашій країні після буйних революційних подій. Цей двоякий і прогресивний стиль був спочатку прийнятий усіма досить критично, потім незаперечно просочився в усі галузі прикладної

Фахверковые дома для вас и вашей семьи." height="600" width="400" /го искусства и сегодняшней культуры - практическое искусство, животрепещущую архитектуру и дизайн. Конструктивизм оказался известен не только лишь в Рф. Он оказал просто необыкновенное воздействие на развитие современного мирового искусства. В архитектуре и дизайне конструктивизм представлял собой симметричный ответ на завышенный комфорт и щегольскую буржуазность предыдущего стиля модерн. Модерн был насыщен всяческими украшающими элементами. Он являлся свидетельством прекрасной роскоши угасающего времени имперского декаданса. Новый стиль конструктивизм стал олицетворением промышленной эры. Не считая того, конструктивизм стал ответом на происходящие в Рф критичные политические перемены.

Приголомшливе нововведення цього стилю - це велика простота і висока функціональність. В архітектурі цей стиль переслідував утилітарну мету створювати публічні та житлові будови, в яких всі деталі будуть орієнтовані на завищену утилітарність, практичність у використанні. Основний конструктивний елемент таких будинків це широкі голі місця з розпливчастим поділом і точні прямі смуги. Конструктивізм в будинках не терпить усіляких частин декору та інших деталей. Від форм до колористичного рішення тут відіграє роль простота і прямолінійність. Будівельні форми повторюють грубі фігури геометрії (прямокутник, квадрат). Кольори використовуються досить прості. Головний колір в оформленні - сіруватий. А якщо вживаються інші відтінку, то вони повинні бути зовсім чистими, без сторонніх кольорів - морський волошковий, сонячний червонуватий, канарковий жовтуватий. Найбільш захоплюючий варіант будинків зараз - це європейська розробка фахверк. Конкретно фахверкові будинку вже сотки років стоять у багатьох містах Австрії, Німеччини, Словенії і веселять погляд наших туристів.

Насущний конструктивізм вдало повернувся в нашу моду тільки завдяки модним шведським конструкторам і дизайнерам, які вдихнули в авангардні наміри спрощення місця свіже і нове дихання. Жителі європейських західних держав дуже оцінили домінанти відкритого світлого місця, аристократичної простоти форм і завищеною функціональності кожного з компонент інтер'єру. Житла в схожому стилі відмінно вписуються в грізний ландшафт північній частині Росії. Таке перетворення конструктивізму в сучасній архітектурі прижилося в Петербурзі і примикає області. Сьогодні елегантні проекти будинків в стилі аристократичного конструктивізму можна зустріти по всій Росії. Саме в таких будинках особливо корисно використовувати таку технологічну новинку як натяжні стелі. На офіційному веб-сайті найбільшого українського виробника натяжних стель - DEMI-LUNE можна відшукати величезну кількість фактур і матеріалів для вашої квартир, подивитися це можна за посиланням www.demi-lune.com.ua.