Статті про будівництво

Котеджі з оциліндрованих колод мрія про приміському відпочинку

kottedji-iz-brevnaПомінявся звичайний пейзаж навколо міст. Дачні селища зараз можуть повеселити око не тільки лише красивими видами на річку або ліс, та й реальними творами сучасної архітектури. Сучасні котеджі з оциліндрованих колод, якими забудовують приміські селища, відрізняються один від одного витонченістю форм, раптової архітектурою і красивим декором, який є відмінною рисою російського дерев'яного зодчества.

Помінялося і поняття «дача». Сучасна дача - це не халупа, з однієї - 2-ух кімнат, в яких ніде розвернутися великій родині, яка із закінченням літа змовкає, чекаючи, поки через дев'ять місяців, до літнього зною сюди знову приїде хтось ховатися від настирливої ​​міської спеки і аромату розплавленого асфальту. Сучасна дача - це місце, де у час року сім'я може комфортабельно поміститися і провести свято з величезною кількістю родичів і знайомих, або просто відпочити, відпочити перед трудовими буднями. І не принципово: влітку або взимку, навесні або пізньої осінь. Сучасна дача радо зустрічає гостей круглий рік. І нехай в тріскучі сибірські морозикоттеджі з оциліндрованих колоди шириною до 20 5 см - не саме комфортабельне житло, але приїхати на вихідні в січні або лютому, в самий розпал зими, сюди повністю можна. Адже такі дачі обладнані автономною системою опалення, камінами і всім, потрібним для того, щоб сучасна людина відчував себе комфортно і комфортабельно.

До планування будівництва приміського котеджу потрібно підходити дуже пильно. Спочатку, необхідно усвідомити, хто з членів сім'ї може проживати тут постійно, і скільки планує приїжджати часами. Слід пам'ятати, що з плином часу потреби зміняться. Дітки підростуть, у їх з'являться сім'ї. І однієї спальні для 2-3 малюків буде явно не достатньо. І у вітальні з плином часу має вистачити місця для всіх онуків і внучок.

Сучасні котеджі з оциліндрованих колоди - це комфортні заміські будинки, які є всього лише частиною загального ансамблю забудови приміського ділянки. І тому гармонійно виглядатиме вибудувана в єдиному стилі баня, альтанка для барбекю, дитячий ігровий майданчик, басейн. Не обов'язково будувати все спільно, але спланувати завчасно - неодмінно. Адже конкретно за цим планом буде в майбутньому удосконалюватися вашу ділянку.