Статті про будівництво

Аспекти вибору снігоприбиральних машин

snegouborochnaya-mashinaСнігоприбиральні машини - Різновид сезонної техніки, яка створена для механічного усунення скупчень погодних опадів у вигляді снігу на дачній ділянці. Вартість на снегоуборщик в веб магазині коливається від 600грн. і може домогтися 40 000 грн. і більше.

Если вас интересует установка спутниковой антенны в Киеве, стоит заглянуть на этот сайт technosystem.com.ua вы найдете установка спутниковой антенны киев отличного качества и по доступной цене.

Але будь-який з варіантів представленого обладнання має свої технічні властивості, які необхідно врахувати при виборі пристрою в кожному конкретному випадку.

Як вірно підібрати снегоуборщики і на що варто звернути увагу?

Конструкційне виконання.

З урахуванням цього аспекту обладнання класифікується на:

• Самохідні снігоочисники, в конструкції яких передбачений привід на колеса або гусениці. Це маневрений, високопродуктивний тип обладнання, швидкість роботи якого не залежить від щільності снігу. Розкидає сніг на відстань 16-18 м. Для його роботи принципова вправність оператора, а не фізичні зусилля. Радимо використовувати такого роду обладнання для величезних обсягів робіт і для усунення твердого насту. 

• Несамохідні Сніговідкидачі, це стандартні варіанти виконання техніки, які важать близько 40-50 кг і забезпечують ширину захвату до 50-53 см. При низькій потужності, обладнання має вищу продуктивність, передбачена в ньому і можливість регулювання напряму руху і дальність відкидання снігу (в рамках 10 м). Недолік такого механізму, що якість його роботи залежить від щільності снігу. Рекомендуємо використовувати цей снігоприбирач на вузеньких, важкопрохідних доріжках,  для прибирання свіжого снігу.

Тип мотора.

З урахуванням цього аспекту снегоуборщики діляться на такі категорії:

• Електронні. Ми радимо отримувати такий тип обладнання для прибирання обмежених площ, так як для величезних територій вони не підходять зважаючи на їх слабенькою потужності. Основні недоліки техніки - обмежений межа (5 к.с.),  слабенька маневреність.  Непоганий прохідності установки заважає провід, який необхідно постійно підтягувати. Крім того є й обмеження по температурними показниками, у сильні морози кабель може перемерзати.

• Бензинові / Дизельні. Потужність таких машин набагато вище, ніж в електронних аналогів і становить до Одинадцять к.с. Рекомендуємо отримувати такі установки у міру потреби організації прибирання на величезних територіях. Чим сильніше мотор, тим вища продуктивність і ширина захвату снігоочисника.

Передачі.

Снігоприбиральна техніка для дому ділиться також на:

Одноступінчасті машини. Вони створюють викид снігу в один крок завдяки бистровращающейся гумовому шнеку. Їх краще використовувати на маленьких майданчиках для збирання найсвіжішого снігу.

Двоступеневі механізми. Прибирання такими механізмами увазі проведення 2-ух кроків робіт: перша - захоплення замету та його подрібнення шнеком. На другому кроці подрібнений сніг подається на обертову крильчатку, звідки і розсіюється. Вони відрізняються непоганою маневреність і продуктивністю праці. Такі самохідні пристрою можна використовувати на величезних територіях для усунення мерзлого снігу. Існує широкий модельний ряд цієї групи пристроїв, які відрізняються між собою також додатковими функціями: наявністю галогеновой фари або джойстикового управління.

Виробник.

Це не основоположний аспект вибору снігоприбиральних машин.  Спочатку, принципово те, як обладнання справляється з роботою, яким функціоналом володіє, а не то який логотип стоїть на його корпусі. Але, все ж, репутація контори принципова, варто віддавати перевагу відмінно зарекомендували себе фірмам, які випускають надійне обладнання. Основними брендами на ринку України які мають репутацію надійної техніки можна виділити 5ку найкращих: MTD, Wolf-Garten, Stiga, Хенде, Al-Ko. 

Де придбати?

http://storgom.com.ua/ - «З Торгом ™» - веб супермаркет садової техніки, будівельного інструменту та обладнання.

http://gtex.com.ua/ - Інтернет-Магазн Gtex :: Електроінструмент, Будівельне обладнання, Садове обладнання.

За матеріалами: http://www.stroyka.ru/