Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/2014/11/kypit-dom-v-kievskoy-oblasti-25 Ноября 2013.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/2014/11/kypit-dom-v-kievskoy-oblasti-25 Ноября 2013.jpg'

Статті про будівництво

Придбати будинок в Київській області

Придбання заміської нерухомості приваблює багатьох киян з точки зору вигідних грошових інвестицій. Нездоланною перешкодою час від часу стає необхідність повної оплати вартості житла негайно. Придбати будинок в Київській області в цій ситуації можна з впровадженням банківського кредиту.

Хоча фінансові установи неохоче виділяють кошти під новобудови через величезні ризиків, отримати їх все-таки реально.

У поточний час на даний вид кредитування припадає близько 15% іпотечного портфеля. Настільки пасивне роль банків у цьому секторі ринку викликано декількома неупередженими причинами:

  • недоліком джерел для фінансування тривалих проектів;
  • наявністю фактів спекуляції при формуванні цін на первинному ринку;
  • ризиками, заснованими на отриманні дозвільних документів на забудову;
  • недбайливим ставленням забудовників до виконання прийнятих на себе обов'язків.

Крім того, представники банків звертають свою увагу на недосконалість законодавства, що регламентує цей вид послуг.

Все ж, багато фінансові установи готові вкладати свої кошти в купівлю земельних ділянок під забудову, на будівництво або придбання нерухомості у котеджних селищах. У першому випадку найбільше проблем становить дослідження історії ділянки і доказ його товарної цінності. У 2-му представники фінансових установ зажадають повний пакет документів на будівництво.

Третя - менш вигідний з точки зору розміщення грошей. До того ж потрібно володіти солідними своїми коштами. Адже банки готові субсидувати еквівалент суми від 20 до 100 тисяч доларів, а цього недостатньо для покупки будинку в Київській області. Ціни на особисті споруди в передмістях столиці починаються від Двісті тис. У.о. Позика оформляється на термін від 10 до 20 5 років. Процентна ставка прямо залежить від терміну погашення і критерій певного банку.

Особливої ​​уваги вимагає дослідження розміру ставок за послуги та комісійних зборів. Потрібно чітко усвідомити, що за низькими ставками деяких фінансових організацій ховаються дуже високі суми комісійних зборів. У деяких випадках ціна таких позикових ресурсів обходиться набагато дорожче, ніж в установі з більш високими відсотками за кредит. Авансових платежів не вийде уникнути, якщо немає іншої нерухомості, яка може бути визнаною додатковим забезпеченням за позикою.