Статті про будівництво

Ламінат - зібрати не проблема, як на рахунок покриття

Ламінат є одним з найпрекрасніших підлогових покриттів, але в той же час просить копіткої підготовки поверхні перед укладанням. Якщо третирувати головним принципом підготовки поверхні перед укладанням ламінату, зазвичай його характеристики і привабливість пропадає на протязі року.

Если вам нужна клиника эко, стоит перейти на этот сайт ladaclinic.com вы найдете клиника эко которая вас порадует своим качеством.

 Говорити про те, що підлога, на який вирішено покласти ламінат, повинен бути повністю рівним, напевно не варто. Але важливо також врахувати його структуру. Адже дуже часто в приміщеннях, де не ступала нога майстра багато років, можна знайти дуже плачевний стан підлоги. Його поверхня може складатися з шлаку, руберойду і шару бетонної стяжки. Багато сучасних специ рекомендують власникам таких квартир не розтрачувати час на підняття такого "листкового пирога" до плити, а вилити пару мішечків розгладжує консистенції на підлогу для створення бездоганного, на їхню думку, рівного рівня. Такий метод рішення препядствия не так вдалий як здається на перший погляд. Справа в тому, що давня стяжка не завжди є цілісною. Шар розгладжує консистенції справді міцний, якщо його товщина більше сантиметра. Але в деяких місцях він може бути всього пару мм і в за законом підлості саме в цьому місці древня стяжка буде пошкоджена. Чим загрожує такий союз? Вірно, вібрацією підлоги при ходьбі. Хоча людському погляду вона буде не видна, для ламінату це загрожує прогином і зносом в області замків, що з плином часу призведе до появи скрипу в таких місцях. 

Високоякісна укладання ламінату завжди супроводжується кропіткої підготовкою підстави. У ситуації, описаної вище, слід було б стовідсотково зняти весь шар старої стяжки до плити перекриття, а потім залити по маяках новітню з консистенції цементу і піску. Така стяжка вважається самою економною і в той же час значно зменшує кількість розгладжує води, шар якої в даному випадку складе всього пару мм. Крім цього виникає можливість утеплити і ізолювати підлогу від води, уклавши перед заливкою шар утеплювача та гідроізоляції. Хоча сучасні виробники ламінату значно підвищили його характеристики, не слід забувати про згубних властивостях вогкості і чим це може обернутися для такого матеріалу.

Ну і не можна не сказати про дуже принциповому елементі укладки ламінату як підкладковий матеріал. Його розвелося величезна кількість, вигадали навіть так звану каучуковий і корковий, нібито гарантують багаторічну гарантію від просідання на проблемних місцях статі. Не варто витрачати на це кошти. Про такі підкладках варто мислити людям, які поклали на свої підлоги ламінат, за що раніше не подбавши про їх рівності та структурою. А для тих, хто це зробив - підійде звичайна поліпропіленова підкладка. 

Запам'ятайте, основний принцип, на якому базується вдала укладка ламінату - Якісно виготовлений підлогу. Підсумок - міцність і запаморочливий вигляд приміщення, який йому присвоює ламінат.