Статті про будівництво

Матеріали для спорудження надійної покрівлі з профлиста і металочерепиці

Темпи, з якими на даний момент ведеться будівництво, вражають своєю швидкістю. На ділянках, де зовсім недавно встановлювалися тимчасові обгородження і височіли гори будматеріалів, в одну мить ростуть справжні прекрасні будинки.

profnastilУ значною мірою якість і терміни виконання будівельних робіт залежать від застосовуваних матеріалів, багато з яких є досить універсальними і використовуються на різних етапах зведення і обробки будівель.

Одним з таких матеріалів є профлист. Він являє собою залізні листи з хвилястими або трапецієподібними извивами. На профлист вартість за лист може варіюватися залежно від виробника і чорт матеріалу. Так, більш економним варіантом стане покупка покритих цинком листів без полімерного покриття. Але профільовані листи з полімерним покриттям мають значним перевагою - вони можуть вживатися неодноразово.

Профільований лист застосовується для проведення зовнішніх і внутрішніх робіт. Цей матеріал досить простий в установці і демонтажі, тому з нього нерідко споруджують тимчасові обгородження для будмайданчиків і стаціонарні паркани. Його впровадження дозволяє будувати різні тимчасові будівлі досить стрімко і з найменшими фізичними витратами. Завдяки зручності роботи з матеріалом, пошкоджений лист можна просто поміняти на новий.

Крім зведення парканів, профлист вдало використовують в оздобленні будівель. Його часто використовують для монтажу покрівлі, також для внутрішнього і зовнішнього облицювання стін. Цей матеріал комфортний у роботі, тому широко застосовується не тільки в проф лад роботах, та й в обробці балконів і будинків ординарними людьми. Придбати профлист не складе труднощів, адже на даний момент він продається фактично в кожному містечку.

Якщо з будь-яких причин вас не влаштовує профлист для спорудження покрівлі, іншими словами можливість використовувати металочерепицю. Металочерепиця являє собою покриті цинком листи зі спеціальним полімерним покриттям. Якщо для вас потрібна довготривала покрівля, яка не втратить власних захисних параметрів і обережного зовнішнього вигляду - це все зуміє забезпечити даний матеріал, металочерепиця вартість за лист якої залежить величезної кількості чорт. Ціна матеріалу формується з урахуванням таких характеристик, як зовнішній вигляд, товщина і міцність аркушів.

Покрівля з металочерепиці стійка до атмосферних опадів і перепадів температур. Особливе покриття наділяє її протикорозійного і захисними якостями, а полімерне фарбування присвоює конструкції прекрасний вигляд. Гладкі листи сприяють вільному стоку води з даху, також перешкоджають скупченню бруду. Цей матеріал відрізняється довгим терміном служби, а його установка не вимагає особливих інструментів і особливих здібностей.