Статті про будівництво

Залізні стелажі для складу

Прибуток торговельного, виробничого та багатьох інших компаній знаходиться в залежності від ефективності роботи складського господарства, а на складі майже все залежить від непоганого обладнання. Найсучаснішим типом складського обладнання є залізні стелажі.

Если вас интересует собрать компьютер онлайн, стоит заглянуть на этот сайт supercomp.kiev.ua вы найдете -собрать компьютер онлайн отличного качества и по доступной цене.

Великі мегаполіси і їх господарства першими отримують стелажі залізні, Київ, наприклад, замовляє конкретно таке складське устаткування.

Особливості пристрою стелажів залізних

Пристрій залізних стелажів просто - це стійки, на які кріпляться полиці, вся конструкція доповнюється елементами просторової жорсткості. Стелажі протистоять корозії і слабоагресивної середовищі -  конструкції оцинковані або пофарбовані. Довговічність таких конструкцій - одна з головних переваг.

Універсальність - головна ознака конструкції стелажів. Стійки влаштовані так, що полиці різного розміру можна розташовувати на будь-якій висоті з різними проміжками.  Стелажі можна  компонувати в будь комплекси  по вертикалі і по горизонталі, раніше зроблені стелажі можна видозмінювати, наприклад - нарощуючи верхній рівень (антресолі).

Залізні стелажі володіють високою вантажопідйомністю - для всіх видів продуктів у тарі і більшості інших вантажів можна обрати дуже підходящі стелажі.  Більш потрібні типи навантаження - понад 100 кг на полицю і 2-ух тонн на одне місце палети.

Практично вся складська вантажна техніка націлена на залізні стелажі.

Вибір стелажів

Для справжнього вибору потрібних складських конструкцій потрібно порівняти головні характеристики приміщення і вимоги технології складу:

  • тип стелажів - палетні або поличні, необхідна вантажопідйомність
  • габарити вантажів, планування складу
  • складська розробка - термін зберігання, інтенсивність обороту
  • ціна і перспективи розширення.

Прийняте рішення можна коригувати, використовуючи максимальні можливості опції характеристик стелажів.

Кращий метод отримати кращу ціна - знайти необхідну конфігурацію складу за плануванням і оснащенні, вірно вирахувати характеристики стелажів. Саме найкраща конструкція забезпечить не тільки лише ефективну роботу підприємства, та й кращу ціна складського обладнання.

Дуже важливо передбачити можливості розвитку комплексу стелажів - це дозволить зменшити  витрати на початковому етапі, досягти кращої ціни при постійно високій якості.

Джерело: storehouse.ua