Статті про будівництво

Чи можна вибудувати каркасний будинок самостійно

Питання, яке нерідко ставлять люди, що збираються будувати будинок і мало-мальськи (а може бути навіть і відмінно) розбираються в будівництві.

Це  часто викликано не тільки бажанням зберегти, та й наявністю здатності особисто тримати під контролем якість будівництва.

Если вас интересует установка видеонаблюдения, стоит заглянуть на этот сайт www.montajnik.by вы найдете установка видеонаблюдения отличного качества и по доступной цене.

karkasnoe-stroitelstvo

До речі, в Канаді, звідки, власне кажучи, і прийшли до нас каркасні будинки, учавствовать в будівництві власного будинку - це повністю в порядку речей. І справа тут зовсім не в економії. Просто багато людей бажають при будівництві передати дому частинку власної душі.

Давайте розберемося, які ж етапи треба пройти на шляху до власної мрії - власного будинку.

Крок 1. Створення проекту

Тут є два шляхи: зробити проект самостійно або ж доручити це фахівцям. При наявності спеціальних знань і відповідної підготовки, створення проекту не складе вам особливих зусиль. Відшукати спеца, що займається проектуванням, теж неважко.

Ну і компанії, які займаються продажем матеріалів для будівництва швидкомонтованих будинків, також можуть посприяти для вас з проектуванням або запропонувати варіанти типових проектів.

Може бути, що такий варіант навіть здасться для вас краще, адже подібні компанії відмінно знають всі аспекти проектування і будівництва каркасних будинків.

Крок 2. Заливка фундаменту

Каркасна конструкція - одна з найлегших. Тому, на теоретичному рівні, для неї підходить хоч який тип фундаменту. У цьому випадку краще орієнтуватися не на вагу будинку, а на економічні та геодезичні причини.

Варіанти фундаменту:

  • Стрічковий фундамент - Відмінна твердість і хороша несуча здатність. Але цей вид фундаменту - один з найдорожчих, а тому економічно він не завжди виправданий.
  • Плитний фундамент - Цільна плита, застосовувана на глинистих і торф'яних, іншими словами слабонесущих грунтах. Заливається така плита під всю площу будинку, тому цей фундамент ще називають плаваючим. Плитний фундамент просить малих трудовитрат і не дуже дорогий.
  • Стовпчастий фундамент - Більш популярний для будівництва каркасного будинку. Він не дуже складний по конструкції і найекономніший з усіх перерахованих вище.

Для того, щоб після будівництва будинку фундамент не підніс противних сюрпризів, потрібен чіткий розрахунок і суворе дотримання технології.

Крок 3. Конкретно будівництво

Розробка будівництва каркасного будинку легка і відпрацьована до дрібниць.  І справді, швидкобудуюємі будинки будувати легше і швидше, ніж класичні будинки з цегли або дерева.  Все ж, якщо ви не спец у даній сфері, то консультація фахівця для вас не зашкодить.

Вообщем, наявність спеца, який буде тримати під контролем кожен крок роботи - це більш жвавий, дієвий і дешевий варіант, якщо ви вирішили будувати каркасний будинок самі.

Безумовно, може бути і стовідсотково самостійне будівництво і багато його вдало практикують. Тут головне правильно оцінити свої сили. Адже скупий платить двічі, чи не так?