Статті про будівництво

М'яка черепиця Ruflex хороший варіант для спорудження покрівлі

М'яка черепиця Ruflex - хороший варіант для спорудження покрівлі

Посеред багатства покрівельних покриттів, пропонованих російським ринком лад продуктів, одним з найбільш зручних та звичних в монтажі є м'яка покрівля Ruflex. М'яка черепиця RuflexЦьому покриттю притаманні всі плюси, якими володіють сучасні технологічні та екологічно безпечні м'які покрівельні матеріали.

Створюють її з СБС зміненого бітуму, який забезпечує морозостійкість і пружність покрівлі. Що все-таки примушує споживачів робити власний вибір на користь цієї гнучкої черепиці? Звичайно, середнє співвідношення довговічності, ціни і простоти монтажу. М'яка черепиця Ruflex володіє всіма перевагами бітумної покрівлі і має дуже симпатичний і елегантний зовнішній вигляд. Докладніше можна з'ясувати про властивості і ціни на цей тип покрівлі на цьому веб-сайті.

Які ж плюси притаманні гнучкій черепиці? Спочатку це зносостійкість. Досягається вона шляхом суцільного напилення кам'яних гранул, також за рахунок використання бітумного наповнювача і міцного склополотна. Інша важлива перевага цього покрівельного покриття - простота монтажу. Це забезпечується тим, що в набір гнучкої черепиці входять всі потрібні монтажні та додаткові елементи, а сама черепиця має клейовий шар, що дозволяє проводити монтажні роботи жвавими темпами. Всіма визнані найвищі естетичні властивості бітумної черепиці. Випускають гнучку черепицю різних забарвлень, але вони всі дуже красиві і насичені.

М'яка черепиця Ruflex відрізняється малою вагою і тому не потребує в посиленні кроквяної системи, як це буває при спорудженні покрівлі із застосуванням її керамічних аналогів. Їй не страшні температурні перепади, вона просто переносить мороз до -45 градусів і здатна витримати +110 градусів тепла. Найвища механічна міцність також є одним з плюсів цього будівельного матеріалу. Якщо раптом виникне необхідність в ремонті покрівлі, що малоймовірно, виконати його можна стрімко і просто, досить всього-на-всього поміняти прийшли по якій-небудь причини в непридатність штучні елементи. Покрівлю Ruflex можна придбати в майже всіх торгових точках Москви. Це дозволяє обрати місце покупки гнучкої черепиці, розташоване поблизу від споруджуваного об'єкта, що дозволяє знизити витрати на транспортування матеріалу до місця будівництва.

Джерело: www.krovlya77.ru