Статті про будівництво

Надійні інвестиції в нерухомість в Туреччині

Вкладаючи свої заощадження в зарубіжну нерухомість, кожен інвестор, спочатку, бажає надійних гарантій власних капіталовкладень. Якими б унікальними і чудовими не були природно-кліматичні умови обраного вами країни, а ціни низькими та доступними, не можна говорити про надійність вашого капіталу та гарантії приналежності в країні з нестабільною економікою, а тим паче, з нестабільною і нестійкою політичною ситуацією.

З цієї точки зору Туреччина є однією з найсимпатичніших держав для зарубіжних інвесторів: у її ринку нерухомості заслужено надійна репутація.

З Дві тисячі чотири роки, коли уряд Турецької Республіки прийняв ряд принципових законодавчих актів, які дозволяють продаж нерухомості в країні зарубіжним фізичним особам, росіяни купують нерухомість в Туреччини, при цьому, без усякого ризику, з кожним роком збільшуючи свої капіталовкладення. Така надійність турецького ринку базується на жвавому розвитку її економіки. До кінця Дві тисячі одинадцять прогнозується зростання економіки країни приблизно на 5,5%. Це - один з найкращих характеристик в Європі. Величезну роль відіграє наявність в країні дешевої, але кваліфікованої робочої сили і чутлива фінансова допомога Євросоюзу, яка в Дві тисячі одинадцять році складе практично Три мільярдів. євро. Це позитивно позначиться на майбутньому економічному розвитку країни, в цілому, і на її ринку нерухомості. До речі, остання криза турецький ринок, на відміну від багатьох європейських держав, пережив практично безболісно. Зараз він готовий до нових закордонним інвестиціям, очікує клієнтів, надаючи їм різні і високоякісні об'єкти для покупки.

Не секрет, що основними покупцями турецької нерухомості є люди, які здавна обожнюють цю країну, відпочивають тут або подорожують. Туризм в Туреччини, як і всюди, є «двигуном купівельної активності», найбільше стимулюючим майбутніх інвесторів перебігати з табору туристів в розряд власників житла. Зараз туризм в Туреччини - Головна гілка її економіки, що приносить великий дохід в бюджет країни. За два десятиліття в країні була створена хороша туристська промисловість, що поєднує в собі східну турецьку самобутність з дотриманням найбільших європейських еталонів, відрізняючись при цьому відчутно нижчими цінами. Чим, власне, і приваблює в країну сотні тисяч туристів, зокрема й російських. У Дві тищі 10 році в Туреччини відпочивало практично чверть мільйона росіян, в 2011-му очікується підвищення цієї кількості на третину. Можна з упевненістю сказати, що в якийсь момент багато хто з їх стануть інвесторами, віддавши перевагу ні з чим незрівнянного розміреного і комфортабельного відпочинку в своєму власному турецькому домі.