Статті про будівництво

Економніші опалювальні котли

kotelЯкщо постало питання про покупку котла опалення, принципово трепетно ​​підійти до його вирішення і спершу, визначитися який вид пального, прибутковими і доступнішими конкретно для вас. Так, необхідно підкреслити, що зараз на ринку опалювального устаткування представлені коли, працюють на газу, жорсткому і рідкому паливі, також електриці.

Если вас интересуют рестораны в Полтаве, стоит заглянуть на этот сайт concretebar.com.ua вы найдете рестораны в полтаве отличного качества и по доступной цене.

Після чого необхідно визначитися з потужністю, яку зобов'язаний мати котел опалення який буде встановлений для втілення підігріву вашого приміщення. Зараз розглянемо основні відмінності та особливості котлів опалення, що дозволить дізнатися який вид котла прибутковіше всього для особистого будинку.

Якщо в приміщенні відсутня газопровід, то хорошим варіантом буде встановити електронні котли опалення. Якщо розглядати переваги і недоліки устаткування, то останніх виявиться менше. Так, до переваг слід віднести безшумну роботу, також відсутність необхідності в будівництві димоходів. Принципово знати, що електронні котли не потребують постійної очищенню від сажі та продуктів горіння як того вимагають, наприклад твердопаливні або рідкопаливні прилади.

Для встановлення обладнання для вас не буде потрібно відводити окреме приміщення як у випадку з твердопаливними пристроями, для яких необхідно виділяти ціле приміщення, в якому буде здійснюватися зберігання пального (вугілля, дров). Єдиний недолік пристроїв електронного типу полягає в маленький потужності, що не дозволяє робити їх установку в приміщеннях загальна площа яких перевищує 100 м2.

Якщо в будинку є газ або зрозуміло, що в недалекому майбутньому він буде протягнуть, газові котли опалення будуть єдино вірним рішенням. Асортимент котлів даного типу величезний, що для багатьох і робить деякі проблеми. Так, газові котли розрізняються по потужності, типу установки і іншим, експлуатаційним і технічним характеристикам. Що стосується вибору опалювального обладнання щодо потужності, то тут все дуже просто. Дізнаємося площа опалювального приміщення і розраховуємо за формулою необхідну потужність пристрою. Відзначимо, що для справжнього підігріву 10 м2 потрібно Один кВт потужності, виходячи з цього просто дізнатися яка потужність пристрою стане в нагоді для підігріву 100 м2 площі. Рекомендується до придбаного результату додати 20%, на ймовірні тепловіддачі.

Газові котли можуть встановлюватися на поверхню підлоги або на стінку. Якщо обладнання купується для величезного заміського будинку, тоді слід розглядати варіанти підлогового типу установки, перевага яких найвища потужність і здатність повноцінно і розмірено забезпечувати приміщення необхідною кількістю тепла. У підлогових котлах встановлюються залізні або чавунні теплообмінники, що відрізняються високою якістю і стійкістю до ударних та іншим видам навантажень.

Для підігріву маленького по площі будинку чудово підійдуть стінні котли опалення. Переваг такі варіанти мають багато, наприклад легка вага і компактні розміри, що дозволяє виконати їх установку з малою втратою місця в кімнаті. Стінні колли опалення оснащуються мідними теплообмінниками. Крім того, важливо відзначити, що обладнання може працювати не тільки на підігрів приміщення, та й забезпечення його гарячою водою, так як в конструкції пристрою встановлено два теплообмінники.

З усього перерахованого вище можна дійти висновку, що найприбутковішим котлом опалення є газовий котел, але за умови, що в будинку є газопостачання. Якщо газ, з якихось причин в будинку відсутній, то тоді прибутково буде встановити електронний котел опалення.

Джерело статті http://e-klimat.ua/